Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 23., kedd:

M4 Sport
17.45: Alpesi sí, vk, Schladming, férfi műlesiklás, 1. futam
20.45: Alpesi sí, vk, Schladming, férfi műlesiklás, 2. futam

Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Szlovénia-Spanyolország
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Macedónia-Csehország

Sport 2
18.00: Jégkorong, Visegrád Kupa, döntő, visszavágó, HK Nitra-DVTK Jegesmedvék

Eurosport 1
9.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
12.30: Alpesi sí, vk, Kronplatz, női óriás-műlesiklás, 2. futam
17.30: Alpesi sí, vk, Schladming, férfi műlesiklás, 1. futam
20.30: Alpesi sí, vk, Schladming, férfi műlesiklás, 2. futam

Eurosport 2
9.45: Alpesi sí, vk, Kronplatz, női óriás-műlesiklás, 1. futam

Digisport 1
18.15: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, csoportkör, Alba Fehérvár-Nevezis
21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Sevilla-Atlético Madrid

Digisport 2
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Bristol City-Manchester City

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte-Waregem – Standard Liége

január 24., szerda:

M4 Sport
12.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, sorsolás, Lausanne

Sport 1
11.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, sorsolás, Lausanne
15.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Szlovénia-Csehország
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Svédország-Norvégia
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Horvátország-Franciaország

Sport 2
16.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Szerbia-Fehéroroszország
18.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa – ZF-Eger
20.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Németország-Spanyolország

Eurosport 1
1.00 és 9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne

Eurosport 2
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

Digisport 1
18.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Dinamo Moszkva
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Arsenal-Chelsea

Digisport 2
18.30: Vízilabda, Európa Kupa, FTC-PQS Waterpolo – PannErgy-Miskolci VC
21.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Real Madrid-Leganés

Digisport 3
18.25: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Udinese
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-AS Roma

Spíler TV
4.00: Jégkorong, NHL, Vegas Golden Knights-Columbus Blue Jackets

– MTI –








hirdetés










hirdet�s