Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

december 12., kedd:

M4 Sport
15.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, az 5. helyért, Wydad Casablanca-Urawa Red Diamonds
18.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, elődöntő, Gremio-Pachuca

Sport 1
17.15: Kézilabda, női vb, Dánia-Svédország
20.15: Kézilabda, női vb, Franciaország-Montenegró

Sport 2
12.00: Lósport, futam
20.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Zürich Lions-Liberec

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Digisport 1
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Internazionale-Pordenone

Digisport 2
18.00: Röplabda, női CEV Kupa, Fatum-Nyíregyháza – Asterix Avo Beveren
21.00: Labdarúgás, francia Ligakupa, AS Monaco-Caen

Eurosport 1
13.45 és 21.45: Sznúker, Skót Open, Glasgow
20.00: Síakrobatika, világkupa, Arosa

Eurosport 2
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-RB Leipzig
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Dortmund


december 13., szerda:

M4 Sport
9.30: Úszás, rövidpályás Eb, Koppenhága, előfutamok
16.15: Vízilabda, női ob I, FTC – Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics
18.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, elődöntő: al-Dzsazira – Real Madrid

Duna World
17.00: Úszás, rövidpályás Eb, Koppenhága, elődöntők, döntők

Sport 1
17.15: Kézilabda, női vb, negyeddöntő
20.15: Kézilabda, női vb, negyeddöntő

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
20.00: Ökölvívás, profi gála, Bethnal Green, Katie Taylor-Jessica McCaskill

Eurosport 1
12.20: Hódeszka, világkupa, Val Thorens, Franciaország
14.00 és 20.00: Sznúker, Skót Open, Glasgow

Eurosport 2
18.15: Labdarúgás, német Bundesliga, Hoffenheim-VfB Stuttgart
20.30: Labdarúgás, német Bundesliga, Bayern München-1. FC Köln

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Digisport 1
17.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, Fiorentina-Sampdoria
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Hellas Verona

Digisport 2
18.30: Kosárlabda, női Európa Kupa, Győr-Szekszárd
21.00: Labdarúgás, Francia Ligakupa, Strasbourg-PSG

Digisport 3
18.40: Labdarúgás, Francia Ligakupa, Rennes-Marseille
20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Hibernian-Glasgow Rangers

Spíler TV
2.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Tampa Bay Lightning
20.30: Labdarúgás, angol Premier League, West Ham United-Arsenal

– MTI –



Sporthírek