Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

július 18., kedd:

M4 Sport
9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi 10 km és szinkronúszás, csapat technikai gyakorlat, döntő
12.10: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Japán-Hollandia
15.30: Vizes vb, női toronyugrás, elődöntő
17.30: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Ausztrália-Oroszország
18.45: Vizes vb, műugrás, 3 és 10 m csapatverseny, döntő
20.15: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Franciaország-Magyarország

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.30: Kerékpár, Tour de France, 16. szakasz
17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Ausztria-Svájc
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Franciaország-Izland

Eurosport 2
10.00: Vizes vb, női toronyugrás, selejtező
15.30: Vizes vb, női toronyugrás, elődöntő
18.30: Vizes vb, műugrás, 3 és 10 m csapatverseny, döntő

Digisport 1
13.15: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, felkészülési torna, AC Milan-Borussia Dortmund
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

Digisport 2
13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

július 19., szerda:

M4 Sport
9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, női 5 km
11.15: Vizes vb, szinkronúszás, szóló, szabad gyakorlat, döntő
12.10: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Spanyolország-Szerbia
15.30: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, elődöntő
17.30: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Japán
18.30: Vizes vb, női toronyugrás, döntő
20.15: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Magyarország-Olaszország
21.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 2. forduló, visszavágó, Budapest Honvéd – Hapoel Beer-Seva

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.15: Kerékpár, Tour de France, 17. szakasz
17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Spanyolország-Portugália
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Anglia-Skócia

Eurosport 2
9.45: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, selejtező
15.30: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, elődöntő
18.30: Vizes vb, női toronyugrás, döntő

Digisport 1
13.15: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, felkészülési torna, Bayern München-Arsenal
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

Digisport 2
13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

– MTI –








hirdet�s