Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

november 29., kedd:

M4 Sport
17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, ETO FC Győr-Vasas

Sport 1
17.45: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnok Olaj-Charleroi

Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.30: Jégkorong, KHL, Jokerit-Metalurg Magnyitogorszk

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.15: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, 4. nap

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Empoli-Cesena
17.45: Kézilabda, SEHA Liga, Telekom Veszprém-Gorenje Velenje
20.40: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Liverpool-Leeds United

Digisport 2
17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Chievo-Novara
20.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Leganes-Valencia
22.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Real Betis-Deportivo La Coruna

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Franciaország, Ligue 1, Lille-Caen
21.00: Labdarúgás, Franciaország, Ligue 1, Dijon-Monaco


november 30., szerda:

M4 Sport
17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, Puskás Akadémia FC-FTC
20.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Jug Dubrovnik-Eger

Sport 1
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC – Szolnoki Dózsa-Közgép

Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.00: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, Avtodor Szaratov-Le Mans

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, nyolcaddöntő
17.45: Sílövészet, világkupa, Svédország

Eurosport 2
17.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Himki-Alba Berlin
20.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bayern München-Málaga

Digisport 1
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Szolnoki Dózsa-Közgép
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Arsenal-Southampton

Digisport 2
18.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Real Madrid-Cultural Leonesa
21.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Hércules-FC Barcelona

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Nice
21.00: Labdarúgás, angol Ligakupa, Manchester United-West Ham United

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Columbus Blue Jackets-Tampa Bay Lightning
4.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Montreal Canadiens

– MTI –