Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda
Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

február 2., kedd:

M4 Sport
18.00: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Budaörs
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Spanyolország-Magyarország

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15: Lósport, futam
17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Szerbia-Szlovénia
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Spanyolország-Magyarország

Eurosport 2
18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Trabzonspor-Izmir

Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
17.55: Kézilabda, SEHA Liga, MVM Veszprém-Nexe
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-FC Liverpool

Digisport 2
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Southampton

Digisport 3
17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-AS Roma

február 3., szerda:

M4 Sport
19.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC Újbuda – Galatasaray

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Houston Rockets-Miami Heat
20.15: Kosárlabda, Európa Kupa, Sassari-Szolnoki Olaj

Sport 2
1.30: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Florida Panthers
12.00: Lósport, futam
20.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Pro Recco – Szolnoki Dózsa-Közgép

Sport M
15.15: Lósport, futam
17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Kerékpár, Tour of Dubaj, 1. szakasz
14.15: Sífutás, világkupa, Drammen, férfi és női sprint
16.15: Sznúker, Német Masters, Berlin
19.00: Atlétika, fedettpályás verseny, Düsseldorf
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Olaszország-Azerbajdzsán

Eurosport 2
14.00 és 21.45: Sznúker, Német Masters, Berlin
16.00: Kerékpár, Valenciai körverseny, 1. szakasz
18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Oroszország-Kazahsztán
20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Milan-Alba Berlin

Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger – Spandau
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli

Digisport 2
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Bologna
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Chelsea

Digisport 3
17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Bordeaux
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, FC Barcelona-Valencia

– MTI –



Sporthírek






hirdetés