Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda
Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 5., kedd:

M4 Sport
16.15: Vízilabda, Univer Kupa, Magyarország-Olaszország
17.55: Vízilabda, Volvo Kupa, Spanyolország-Olaszország
19.55: Vízilabda, Volvo Kupa, Magyarország-Szlovákia

Sport 1
17.45: Kosárlabda, Európa Kupa, Szolnoki Olaj-Sassari

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Santa Caterina, 1. futam
12.45: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Santa Caterina, 2. futam
14.30: Sífutás, világkupa, Oberstdorf
16.45: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen, selejtező
19.00: Darts, BDO-világbajnokság
20.35: Darts, BDO-világbajnokság

Eurosport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Doha
20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Ludwigsburg-Zielona Gora
22.00: Darts, BDO-világbajnokság

Digisport 1
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália “Arany”-Egyesült Államok
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Liverpool

Digisport 2
10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Sampdoria


január 6., szerda:

M4 Sport
19.00: Jégkorong, MOL Liga, MAC Budapest-DVTK

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Chicago Bulls-Milwaukee Bucks

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, CSZKA Moszkva-Lokomotiv
18.45: Női kézilabda BL, csoportkör, 1. forduló, Fleury Loiret-Thüringer HC

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
9.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Santa Caterina, 1. futam
12.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Santa Caterina, 2. futam
14.00: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberstdorf, női 10 km klasszikus
15.15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberstdorf, férfi 15 km klasszikus
16.30: Síugrás, Négysáncverseny, 4. állomás, Bischofshofen
19.00 és 20.35: Darts, BDO-világbajnokság

Eurosport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Doha
20.00: Kosárlabda, Eurokupa, Makkabi Tel-Aviv – Ljubljana
22.00: Darts, BDO-világbajnokság

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Hellas Verona
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Internazionale
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino

Digisport 2
2.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
11.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Athletic Bilbao-Villarreal
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AS Roma
18.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Betis-Sevilla
20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, FC Barcelona-Espanyol

Digisport 3
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália “Zöld” – Nagy-Britannia
15.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Valencia-Granada
20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Everton-Manchester City

– MTI –



Sporthírek