Élő tv-sportközvetítések – Hétfő, kedd

Budapest – A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

július 24., hétfő:

M4 Sport
9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
12.30: Vizes vb, női vízilabda, a 9-12. helyért, Új-Zéland – Hollandia
13.30: Vizes vb, női vízilabda, a 9-12. helyért, Kína-Franciaország
14.50: Vizes vb, női vízilabda, negyeddöntő, Olaszország-Oroszország
17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők
20.30: Vizes vb, női vízilabda, negyeddöntő, Magyarország-Kanada
22.00: Vizes vb, női vízilabda, negyeddöntő, Görögország-Spanyolország

Sport 1
12.00: Lósport, futam
20.00: Darts, World Matchplay, 3. nap

Sport 2
11.00, 13.00, 15.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
0.15: Labdarúgás, MLS, Vancouver Whitecaps-Portland Timbers
9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
15.30: Kerékpár, Vallon körverseny, 3. szakasz
17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Hollandia-Belgium

Eurosport 2
16.00 és 18.00: Vívás, világbajnokság
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Norvégia-Dánia

Digisport 1
14.00: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Internazionale-Lyon
16.05: Tenisz, WTA-torna, Bastad

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang
15.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad

július 24., kedd:

M4 Sport
9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
13.30: Vizes vb, férfi vízilabda, a 9-12. helyért, Kazahsztán-Spanyolország
14.50: Vizes vb, férfi vízilabda, negyeddöntő, Montenegró-Görögország
17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők
20.30: Vizes vb, férfi vízilabda, negyeddöntő, Magyarország-Oroszország
22.00: Vizes vb, férfi vízilabda, negyeddöntő, Horvátország-Olaszország

Sport 1
12.00: Lósport, futam
20.00: Darts, World Matchplay, 4. nap

Sport 2
11.00, 13.00, 15.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
15.30: Kerékpár, Vallon körverseny, 4. szakasz
17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Oroszország-Németország

Eurosport 2
15.45 és 17.30: Vívás, világbajnokság
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Svédország-Olaszország

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang
13.30: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Chelsea-Bayern München

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad

Digisport 3
13.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

– MTI –