Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 21., csütörtök:

M4 Sport
8.00: Műkorcsolya, világbajnokság, férfi rövidprogram, Szaitama
17.45: Labdarúgás, női U17, elitkör, Magyarország-Görögország, Gyirmót
20.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Szlovákia-Magyarország, Nagyszombat

Sport 1
15.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Kazahsztán-Skócia, Asztana
18.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Ciprus-San Marino, Nicosia
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Horvátország-Azerbajdzsán, Zágráb

Sport 2
20.00: Darts, Premier League, Berlin

Eurosport 1
10.45: Síugrás, világkupa, selejtező, Planica
16.15: Sílövészet, világkupa, női sprint, Oslo
18.15: Labdarúgás, U21-es felkészülési mérkőzés, Németország-Franciaország
20.30: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

Eurosport 2
8.00: Műkorcsolya, világbajnokság, férfi rövidprogram, Szaitama
14.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

Digisport 1
16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Fenerbahce
19.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Barcelona
22.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

március 22., péntek:

M4 Sport
6.00 és 9.15: Műkorcsolya, világbajnokság, jégtánc, ritmustánc és női szabadprogram, Szaitama

Sport 1
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Bulgária-Montenegró
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Anglia-Csehország

Sport 2
0.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Washington Wizards-Denver Nuggets
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Moldova-Franciaország

Eurosport 1
9.30: Műkorcsolya, világbajnokság, női szabadprogram, Szaitama
14.15: Síugrás, világkupa, Planica
16.15: Sílövészet, világkupa, férfi sprint, Oslo
18.15: Sífutás, világkupa, Québec
21.00: Pályakerékpár, Manchester, hatnapos verseny

Eurosport 2
15.30: Kerékpár, Bredene Koksijde Classic
19.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

Digisport 1
0.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
0.00 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva – Makkabi Tel-Aviv
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Real Madrid

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Nashville Predators-Pittsburgh Penguins

-MTI-