Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 24., csütörtök:

M4 Sport
11.35: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, férfi rövidprogram
18.00: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-Fenerbahce

Sport 2
17.30: Jégkorong, KHL, Lokomotiv-Slovan

Eurosport 1
9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.15: Sílövészet, vk, Antholz, női 7,5 km sprint
17.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, páros kűr

Eurosport 2
12.45: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, férfi rövidprogram
21.00: Pályakerékpár, Berlin, hatnapos verseny

Digisport 1
17.45: Röplabda, női CEV Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Swietelsky-Békéscsabai RSE – Sm’Aesch Pfeffingen
20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, visszavágó, Chelsea-Tottenham

Digisport 2
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olympiakosz
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpia Milano-Zalgiris Kaunas

Digisport 3
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Anadolu Efes

január 25., péntek:

M4 Sport
10.45: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, jégtánc rövidprogram
17.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, elődöntő, Hamburg
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, elődöntő, Hamburg

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Washington Wizards-Golden State Warriors
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Schalke 04

Eurosport 1
7.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne, női páros döntő
9.15 és 12.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.15: Sílövészet, világkupa, férfi 10 km sprint, Antholz-Anterselva
17.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, női kűr

Eurosport 2
5.00 és 7.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
9.45: Síugrás, világkupa, férfi selejtező, Szapporó
11.00: Alpesi sí, világkupa, férfi szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel
13.30: Szánkó, világbajnokság, Winterberg, sprint
21.00: Kerékpár, 6 napos verseny, 2. nap

Digisport 1
17.45: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19 – Medvescak Zagreb
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Lille

Digisport 2
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-CSZKA Moszkva

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Bayern München

– MTI –