Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest, 2018. október 25., csütörtök (MTI) – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: október 25., csütörtök: M4 Sport 10.30 és 13.15: Birkózás, világbajnokság, selejtezők és vigaszág, Budapest 15.

00: Labdarúgás, női NB I, FTC-Haladás Viktória
20.00: Röplabda, női Extraliga, Jászberény-UTE

Duna World
16.30 és 17.45: Birkózás, világbajnokság, elődöntők és döntők, Budapest

Sport 1
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, PAOK-Vidi FC

Sport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs
15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel

Eurosport 1
11.30: Kerékpár, francia nemzeti körverseny
20.55: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London

Eurosport 2
7.30: Kerékpár, Tour of Hainan, 3. szakasz

Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.35: Labdarúgás, Európa-liga, Sporting-Arsenal
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, Chelsea-BATE

Digisport 2
7.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
16.45: Röplabda, női Bajnokok Ligája, Békéscsaba-Bodowlani Lódz
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, AC Milan-Betis
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, Marseille-Lazio

Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, Leipzig-Celtic
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, Rennes-Dinamo Kijev

október 26., péntek:

M4 Sport
10.30 és 12.15: Birkózás, világbajnokság, selejtezők és vigaszág, Budapest
16.45: Kosárlabda, férfi NB I, Egis Körmend – KTE-Duna Aszfalt
20.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, 2. szabadedzés

Duna World
16.45 és 17.45: Birkózás, világbajnokság, elődöntők és döntők, Budapest

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Oklahoma City Thunder-Boston Celtics
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Mönchengladbach

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Houston Texans-Miami Dolphins
17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel

Eurosport 1
15.30 és 18.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, időmérő és első futam, Katar
20.55: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London

Eurosport 2
5.30: Kerékpár, Tour of Hainan, 4. szakasz
20.30 és 21.45: Műkorcsolya, Grand Prix, páros és férfi rövid program, Kanada

Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-St. Étienne

Digisport 2
7.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Miskolc-Detva
21.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Gran Canaria-CSZKA Moszkva

Digisport 3
19.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Barcelona

Spíler1 TV
1.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-Nashville Predators
4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Vancouver Canucks
7.00, 8.20 és 8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, MotoGP, Moto2, Moto3, 2. szabadedzés
15.25 és 17.55: Motorsport, superbike-világbajnokság, időmérő és első futam, Katar
16.25: Motorsport, superpole-világbajnokság, időmérő, Katar

Spíler2 TV
21.00: Labdarúgás, La Liga, Real Valladolid-Espanyol

-MTI-



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek