Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Akt.:

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

szeptember 20., csütörtök:

M4 Sport
13.45: Cselgáncs, világbajnokság, Baku, női 48 kg és férfi 60 kg
19.45: Labdarúgás, női Jet-Sol Liga, MTK-FTC

Sport 1
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Vidi FC-BATE Boriszov

Sport 2
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Minden

Eurosport 1
15.00: Kerékpár, Coppa Sabatini
20.10: Lósport, Lovas Világjátékok, Tryon, díjugratás

Digisport 1
5.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul
10.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton
18.35: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, PAOK-Chelsea
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal-Vorszkla

Digisport 2
5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
16.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Dinamo Kijev-Asztana
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Leipzig-Salzburg

Digisport 3
6.55: Tenisz, WTA-torna, Tokió
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Olympique Marseille-Eintracht Frankfurt
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Dudelange-AC Milan

szeptember 21., péntek:

M4 Sport
14.00: Cselgáncs, világbajnokság, Baku, női 52 kg és férfi 66 kg

Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Düsseldorf

Sport 2
12.00 és 14.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

Eurosport 1
15.30: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante
21.00: Lósport, díjugratás

Eurosport 2
14.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Rasnov
19.00 és 21.05: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Nimes

Digisport 2
5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Empoli

Digisport 3
6.55: Tenisz, WTA-torna, Szöul
18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Bursaspor-Basaksehir

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
13.05, 14.00 és 15.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Real Sociedad

-MTI-



További hírek a Sport kategóriából