Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

március 8., csütörtök:

M4 Sport
19.45: Jégkorong, Erste Liga, elődöntő, 2. mérkőzés, MAC Budapest-Corona Brasov

Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Leeds

Eurosport 1
16.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz
17.30: Sílövészet, vk, Kontiolahti, férfi sprint

Eurosport 2
13.30: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 2. szakasz

Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Atlético Madrid-Lokomotiv Moszkva
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Lazio-Dinamo Kijev
23.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Borussia Dortmund-Red Bull Salzburg
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, RB Leipzig-Zenit
23.05: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, CSZKA Moszkva-Olympique Lyon
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Olympique Marseille-Athletic Bilbao

RTL II
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, AC Milan-Arsenal


március 9., péntek:

M4 Sport
19.45: Jégkorong, Erste Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, DVTK Jegesmedvék-Csíkszereda

Sport 1
4.30: Kosárlabda, NBA, Golden State Warriors-San Antonio Spurs

Sport 2
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Agadir

Eurosport 1
10.45 és 13.45: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam, Ofterschwang
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 6. szakasz
17.45: Sílövészet, vk, Kontiolahti, női sprint
19.30: Síugrás, vk, Oslo

Eurosport 2
9.15 és 16.30: Sznúker, Gibraltár Open
14.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 3. szakasz
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke 04

Digisport 1
2.00 és 22.55: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Torino

Digisport 2
1.00 és 22.45: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
6.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unicaja Málaga
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Monaco

Digisport 3
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Fenerbahce
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Crvena zvezda

Spíler TV
1.35: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-New York Rangers

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek