Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 18., csütörtök:

M4 Sport
12.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, női rövidprogram
16.55: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, páros kűr

Sport 2
18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő
20.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő

Eurosport 1
8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.30: Sílövészet, vk, női sprint, Antholz
15.45: Síugrás, sírepülő vb, Oberstdorf, selejtező
17.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, páros kűr, Moszkva
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Valencia
21.30: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Leganés-Real Madrid

Digisport 2
18.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Olimpiakosz
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Brose Bamberg

Digisport 3
20.05: Kosárlabda, férfi Euroliga, Makkabi Tel-Aviv – Crvena zvezda

január 19., péntek:

M4 Sport
11.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, jégtánc rövidprogram
16.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi szabadprogram

Sport 1
3.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-Minnesota Timberwolves
18.00 és 20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő

Sport 2
17.30 Jégkorong, KHL, alapszakasz, Ak Barsz-Slovan Bratislava

Eurosport 1
1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.30: Sílövészet, vk, férfi sprint, Antholz
15.45: Síugrás, sírepülő vb, Oberstdorf
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
10.15: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Cortina d’Ampezzo
11.30: Alpesi sí, vk, férfi szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
17.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi szabadprogram
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Borussia Dortmund

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Marseille

Digisport 2
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Fenerbahce
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Real Madrid

Digisport 3
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-CSZKA Moszkva

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-Washington Capitals

– MTI –