Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

október 19., csütörtök:

M4 Sport
15.30: Labdarúgás, női világbajnoki selejtező, Magyarország-Horvátország
17.35: Kézilabda, női NB I, Dunaújvárosi Kohász KA-Siófok KC

Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.00: Jégkorong, KHL, Lokomotiv Jaroszlavl-Nyeftjehimik Nyizsnyekamszk

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open

Eurosport 2
19.30: Kerékpár, pályakerékpár, Európa-bajnokság, Berlin

Digisport 1
13.00: Tenisz, WTA-torna, Luxembourg
16.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Asztana – Makkabi Tel-Aviv
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, OGC Nice-Lazio
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, AC Milan-AEK Athén

Digisport 2
15.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
17.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Zorja Luhanszk-Hertha BSC
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Everton-Olympique Lyon

Digisport 3
11.00 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Hapoel Beer-Sheva – FCSB
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Dinamo Kijev-Young Boys

RTL II
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Crvena zvezda-Arsenal

október 20., péntek:

M4 Sport
16.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 1. szabadedzés
18.30: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Kaposvár
20.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 2. szabadedzés

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Oklahoma City Thunder-New York Knicks

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, Oakland Raiders-Kansas City Chiefs
14.00, 16.00 és 20.45: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Brest Bretagne-Midtjylland

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open

Eurosport 2
13.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Moszkva, férfi rövidprogram
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-FSV Mainz 05

Digisport 1
18.55: Kosárlabda, Euroliga, Crvena zvezda-Barcelona
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Montpellier

Digisport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
17.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva

Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Luxembourg
20.55: Kosárlabda, Euroliga, Valencia-Anadolu Efes

Spíler TV
0.55, 1.50 és 2.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
5.05, 6.00 és 7.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
14.25: Superbike-világbajnokság, Spanyolország, 2. szabadedzés
15.40: Supersport-világbajnokság, Spanyolország, 2. szabadedzés
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Brighton & Hove Albion

– MTI –








hirdet�s