Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

július 20., csütörtök:

M4 Sport
9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, csapat 5 km és műugrás, női 3 m selejtező
11.00: Vizes vb, szinkronúszás, páros szabadgyakorlat, döntő
13.30: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Olaszország-Kína
15.30: Vizes vb, műugrás, női 3 m elődöntő
18.15: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m döntő és szinkronúszás, szabad kombináció selejtező
20.00: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Magyarország-Hollandia

Duna World
19.00: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, visszavágó: Midtjylland-Ferencváros
21.00: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, visszavágó: Videoton FC-Nömme Kalju

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00: Kerékpár, La course by le Tour de France, 1. szakasz
12.45: Kerékpár, Tour de France, 18. szakasz
17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Norvégia-Belgium
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Hollandia-Dánia

Eurosport 2
10.00: Vizes vb, műugrás, női 3 m, selejtező
15.30: Vizes vb, műugrás, női 3 m, elődöntő
18.30: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, döntő

Digisport 1
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

Digisport 2
13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

július 21., péntek:

M4 Sport
8.30: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi és női 25 km, döntő és férfi toronyugrás, selejtező
10.45: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Szerbia-Görögország és szinkronúszás, csapat szabadgyakorlat, döntő
12.00: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi és női 25 km, döntő
12.15: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Oroszország
13.15: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi és női 25 km, döntő
15.30: Vizes vb, férfi toronyugrás, elődöntő
18.45: Vizes vb, műugrás, női 3 m, döntő
20.10: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Magyarország-Franciaország
21.30: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Ausztrália-Olaszország

Sport 1
11.00: Lósport, futam

Sport 2
13.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Internazionale-Schalke

Sport M
17.00, 19.15 és 21.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00: Kerékpár, Tour de France, 19. szakasz
18.00: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Svédország-Oroszország
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Németország-Olaszország

Eurosport 2
10.00: Vizes vb, férfi toronyugrás, selejtező
15.30: Vizes vb, férfi toronyugrás, elődöntő
18.45: Vizes vb, műugrás, női 3 m, döntő
20.00: Vívás, világbajnokság

Digisport 1
4.00: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, Manchester United-Manchester City
17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag
20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Monaco

Digisport 2
13.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

Digisport 3
19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

– MTI –








hirdetés




hirdet�s