Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest- A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 16., csütörtök:

M4 Sport
9.45 és 13.00: Alpesi sí, vb, női óriás-műlesiklás, St. Moritz
17.45: Röplabda, női NB I, Kaposvár-Nyíregyháza
20.10: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, Falco-Körmend

Sport 1
12.00: Lósport, futam
20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Leeds

Sport 2
11.00, 13.00, 15.00 és 21.45: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
20.00: Kézilabda, férfi BL, Schaffhausen-Barcelona

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.30 és 12.45: Alpesi sí, vb, női óriás-műlesiklás, St. Moritz
10.45: Síugrás, vk, Pjongcsang
14.00: Sílövészet, vb, férfi egyéni, Hochfilzen
20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Eurosport 2
13.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff
15.30: Kerékpár, Tour of Andalúzia, 2. szakasz
17.00: Kerékpár, Tour d’Algarve, 2. szakasz

Digisport 1
16.40: Labdarúgás, Európa Liga, FC Krasznodar-Fenerbahce
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Borussia Mönchengladbach-Fiorentina
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Villarreal-AS Roma

Digisport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Katar
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Gent-Tottenham Hotspur
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Legia Warszawa-Ajax Amsterdam
23.05: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Celta Vigo-Sahtar Donyeck
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, PAOK-Schalke 04

RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, Manchester United – Saint-Étienne

február 17., péntek:

M4 Sport
9.30 és 13.00: Alpesi sí, vb, férfi óriás-műlesiklás, St. Moritz
16.15: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő
19.00: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-Boston Celtics
12.00: Lósport, futam

Sport 2
12.30, 14.30, 19.30 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15 és 12.45: Alpesi sí, vb, férfi óriás-műlesiklás, St. Moritz
14.15: Biatlon, vb, Hochfilzen, női váltó
20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Eurosport 2
11.00: Műkorcsolya, négy kontinens bajnokság, Koreai Köztársaság, férfi rövidprogram
14.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff
15.30: Kerékpár, Tour of Andalúzia, 3. szakasz
17.00: Kerékpár, Tour d’Algarve, 3. szakasz
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Bayer Leverkusen

Digisport 1
14.30: Tenisz, WTA-torna, Katar
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Palermo

Digisport 2
16.30: Tenisz, WTA-torna, Katar
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Bastia-Monaco
22.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, New York Islanders-New York Rangers
4.30: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Arizona Coyotes

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter