Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek
Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 12., csütörtök:

M4 Sport
19.30: M4 Sport-Év sportolója gála

Sport 1
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Denver Nuggets-Indiana Pacers

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Macedónia-Tunézia
20.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Spanyolország-Izland

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
8.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney
16.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi váltó

Digisport 1
10.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney
18.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Celta Vigo-Valencia
21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Sevilla-Real Madrid

Digisport 2
9.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Baskonia Vitoria Gasteiz
20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, AC Milan-Torino

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Eibar-Osasuna
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Olimpiakosz


január 13., péntek:

M4 Sport
17.45: Kézilabda, női NB I, DVSC-TVP – FTC Rail Cargo Hungária

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New York Knicks-Chicago Bulls
13.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Fehéroroszország-Chile
17.00: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Németország-Magyarország
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Horvátország – Szaúd-Arábia

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Metalurg Magnyitogorszk-Szpartak Moszkva

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
6.00 és 10.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney
13.00: Északi összetett világkupa, Val di Fiemme, Olaszország
14.30: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi sprint
17.45: Síugrás, világkupa, Wisla, Lengyelország

Eurosport 2
9.15: Északi összetett világkupa, Val di Fiemme, Olaszország
10.30 és 13.45: Alpesi sí, világkupa, Wengen, Svájc, férfi kombináció

Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
8.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-St. Étienne

Digisport 2
9.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Emporio Armani Milan
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efes

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Zalgiris Kaunas
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Maccabi FOX Tel-Aviv

Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Buffalo Sabres
4.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-St. Louis Blues




0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter