Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

július 14., csütörtök:

M4 Sport
11.30: Strandkézilabda, világbajnokság, Budapest, nők, csoportmérkőzés, Magyarország-Olaszország
12.30: Strandkézilabda, világbajnokság, Budapest, férfiak, csoportmérkőzés, Magyarország-Omán
18.27: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, első mérkőzés, Debreceni VSC-TEVA – FK Tarpeda Zsodzina
20.27: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, első mérkőzés, Videoton FC-Cukaricki

Duna World
20.30: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, első mérkőzés, MTK Budapest-Gabala

Sport 1
11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg
18.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Internazionale-CSZKA Moszkva

Sport 2
13.00, 15.00, 17.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.15: Kerékpár, Tour de France, 12. szakasz
19.15: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Németország, Németország-Portugália

Eurosport 2
16.20: Kézilabda, U20-as világbajnokság, Oroszország, elődöntő
19.00: Kézilabda, U20-as világbajnokság, Oroszország, elődöntő

Digisport 1
8.40, 12.00, 13.45, 15.05 és 16.45: Vitorlázás, Kékszalag

Digisport 2
13.15 és 15.35: Vitorlázás, Kékszalag


július 15., péntek:

M4 Sport
11.00: Tenisz, Davis Kupa, Budapest, Magyarország-Szlovákia
19.00: Vízilabda, BENU Kupa, Budapest, női mérkőzés, Magyarország-Spanyolország
20.30: Vízilabda, BENU Kupa, Budapest, férfi mérkőzés, Magyarország-Horvátország

Sport 1
11.00, 13.00, 15.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

Sport 2
13.00, 15.00, 17.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

Sport M
13.00, 15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.15: Kerékpár, Tour de France, 13. szakasz
19.15: Labdarúgás, U19-es Eb, Németország, Horvátország-Franciaország

Eurosport 2
14.00: Atlétika, ifjúsági Eb, Grúzia

Digisport 1
8.55: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, 1. szabadedzés
9.50: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 1. szabadedzés
10.50: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, 1. szabadedzés
13.05: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, 2. szabadedzés
14.00: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 2. szabadedzés
15.00: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, 2. szabadedzés
20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Monaco









hirdetés