Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek
Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

május 19., csütörtök:

M4 Sport
10.50 és 18.50: Úszás, Európa-bajnokság, London
13.00: Kajak-kenu, olimpiai kvalifikációs verseny, Duisburg
16.42: Kézilabda, női NB I, döntő, első mérkőzés, Győri Audi ETO – FTC-Rail Cargo Hungaria

Sport 1
15.00: Jégkorong, világbajnokság, Oroszország, negyeddöntő
20.00: Darts, Premier League, 16. állomás, London

Sport 2
12.00: Lósport, futam
15.15 és 17.45: Tenisz, ATP-torna, Nizza, negyeddöntő
19.15: Jégkorong, világbajnokság, Oroszország, negyeddöntő

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00 és 19.00: Úszás, Európa-bajnokság, London
14.45: Kerékpár, Giro d’Italia, 12. szakasz
23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 5. szakasz

Eurosport 2
10.00 és 17.00: Tenisz, Roland Garros-selejtező
13.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Genf
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, osztályozó, első mérkőzés, Eintracht Frankfurt-1. FC Nürnberg

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Anderlecht

Digisport 2
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Oostende-Gent

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem-Club Brugge


május 20., péntek:

M4 Sport
10.50 és 20.10: Úszás, Európa-bajnokság, London
17.55: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Elefántcsontpart

Sport 1
3.00: Jégkorong, NHL, nyugati főcsoport, döntő, San Jose Sharks-St. Louis Blues
14.30 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Nizza, elődöntő

Sport 2
13.00: Lósport, futam
21.00: Futsal, spanyol bajnokság, negyeddöntő, Movistar Inter-Peniscola RehabMedic

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.30: Tenisz, Roland Garros, sorsolás
12.00, 17.45 és 19.00: Úszás, Európa-bajnokság, London
13.45: Kerékpár, Giro d’Italia, 13. szakasz
23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 6. szakasz

Eurosport 2
12.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Genf, elődöntő
14.00: Tenisz, Roland Garros
19.00: Labdarúgás, német Bundesliga 2, osztályozó, első mérkőzés, FC Würzburger Kickers-Duisburg

Digisport 1
8.55, 9.50, 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
14.00 Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, elődöntő

Digisport 2
13.05, 14.00, 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2









hirdetés