Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek
Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

május 12., csütörtök:

M4 Sport
9.00 és 17.00: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged
11.20: Műugrás, Európa-bajnokság, London
20.30: Kézilabda, női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés: Érd-Győri Audi ETO KC

Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 15. állomás, Rotterdam

Sport 2
12.00: Lósport, futam
15.00: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, Egyesült Államok-Franciaország
19.15: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, Kanada-Németország

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00: Kerékpározás, Giro d’Italia, 6. szakasz
20.30: Műugrás, Európa-bajnokság, London

Eurosport 2
11.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Spanyolország-Olaszország
16.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Svédország-Franciaország

Digisport 1
12.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
21.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Hearts


május 13., péntek:

M4 Sport
9.00 és 17.00: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged
13.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, 2. szabadedzés
15.40 és 21.45: Műugrás, Európa-bajnokság, London
19.00: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 4. mérkőzés, Zalakerámia ZTE KK-Egis Körmend

Sport 1
2.30: Kosárlabda, NBA, főcsoport-elődöntő, 6. mérkőzés, Oklahoma City Thunder-San Antonio Spurs
14.45: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, Egyesült Államok-Magyarország

Sport 2
13.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Almati
19.15: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, Németország-Fehéroroszország

Sport M
13.00, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.45: Kerékpározás, Giro d’Italia, 7. szakasz
17.45: Labdarúgás, U17-es női Európa-bajnokság, Fehéroroszország
20.30: Műugrás, Európa-bajnokság, London

Eurosport 2
12.45: Labdarúgás, U17-es női Európa-bajnokság, Fehéroroszország

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, elődöntő, CSZKA Moszkva-Lokomotiv Kubany Krasznodar
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, elődöntő, Fenerbahce-Laboral Kutxa

Digisport 2
12.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, negyeddöntő
19.30: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő

Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő
20.55: Rögbi, Challenge Kupa, döntő, Harlequins-Montpellier

– MTI –








hirdetés