Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek
Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

május 5., csütörtök:

Sport 2
12.00: Lósport, futam
20.00: Darts, Premier League, 14. állomás, Manchester

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
15.30: Kerékpár, Dunkerque-i négynapos verseny, 2. szakasz
17.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Azerbajdzsán-Portugália

Eurosport 2
14.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Ukrajna-Németország

Digisport 1
12.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, visszavágó, Sevilla-Sahtar Donyeck

Digisport 2
12.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid
22.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, visszavágó, FC Liverpool-Villarreal


május 6., péntek:

M4 Sport
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés, Kaposvári KK – TLI-Alba Fehérvár
20.02: Futsal, NB I, Berettyóújfalu – Swietelsky Haladás VSE

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, főcsoport-elődöntő, Kelet, 2. mérkőzés, Toronto Raptors-Miami Heat
17.30: Kézilabda, EHF Kupa, nők, döntő, visszavágó, Dunaújváros-Metzingen

Sport 2
15.15: Jégkorong-vb, Oroszország, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Kanada
19.15: Jégkorong-vb, Oroszország, csoportmérkőzés, Csehország-Oroszország

Sport M
13.00, 17.15, 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.30: Kerékpár, Giro d’Italia, 1. szakasz
23.30: Lóverseny, Kentucky Oaks

Eurosport 2
13.15: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Hollandia-Spanyolország
15.15: Kerékpár, Dunkerque-i négynapos verseny, 3. szakasz
17.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Franciaország-Dánia

Digisport 1
8.55, 9.50, 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
12.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid
20.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

Digisport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
18.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Doha
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Waregem

Digisport 3
13.05, 14.00, 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Dundee United

– MTI –








hirdetés