Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek
Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

március 31., csütörtök:

M4 Sport
17.57: Női röplabda NB I, elődöntő, 2. mérkőzés: Újpesti TE-Vasas Óbuda

Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 9. állomás, Cardiff

Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, CSM Bucuresti-Rosztov Don

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30 és 14.45: Kerékpár, De Panne-i háromnapos verseny, Belgium
20.00: Műkorcsolya- és jégtánc-világbajnokság, Boston, női rövidprogram

Eurosport 2
8.30 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

Digisport 1
19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
21.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Himki Moszkva-Olympiakosz
20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Barcelona-Brose Baskets


április 1., péntek:

12.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, első szabadedzés
16.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, második szabadedzés
18.57: Röplabda, női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés, Jászberényi RK – Linamar-Békéscsaba

Sport 1
17.00: Cselgáncs, GP-verseny, Samsun

Sport 2
13.00: Lósport, futam
21.00: Futsal, spanyol bajnokság, Zaragoza-Peníscola RehabMedic

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.30 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking
20.00: Műkorcsolya- és jégtánc-világbajnokság, Boston

Eurosport 2
18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Gornik Zabrze-Pogon Szczecin
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-VfL Wolfsburg

Digisport 1
1.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
3.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
13.55: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés
14.50: Motorsport, Argentin Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés
15.50: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés
17.45: Kézilabda, SEHA Liga, Final Four, MVM Veszprém-Meskov Breszt
20.25: Kézilabda, SEHA Liga, Final Four, PPD Zagreb-Vardar Szkopje

Digisport 2
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Braga

Digisport 3
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Laboral Kutxa-Real Madrid

– MTI –








hirdetés