Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek
Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

február 11., csütörtök:

M4 Sport
16.00: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Lengyelország-Észtország
19.30: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Litvánia

Sport 1
11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, nyolcaddöntő
20.00: Darts, Premier League, 2. állomás, Newcastle

Sport 2
12.00: Lósport, futam
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Rhein-Neckar Löwen – Vardar Szkopje
21.15: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, nyolcaddöntő

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.30: Sífutás, világkupa, Stockholm, férfi és női sprint
16.30: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi sprint
18.30: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női sprint
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, elődöntő

Eurosport 2
18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, elődöntő

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Verona

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Himki Moszkva-Real Madrid
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Laboral Kutxa-Brose Baskets

Digisport 3
16.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Celta Vigo-Sevilla

február 12., péntek:

M4 Sport
14.25: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Lengyelország-Litvánia
17.55: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Észtország

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Oklahoma City Thunder-New Orleans Pelicans
12.30 és 14.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő

Sport 2
12.00: Lósport, futam
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Sävehof-Midtjylland
21.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
17.15: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi üldözéses verseny
19.00: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női üldözéses verseny
20.00: Síugrás, világkupa, Vikersund

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Zaglebie Lubin
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke 04

Digisport 1
10.00 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
21.35: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Porto

Digisport 2
17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-AS Roma

Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Olympiakosz
20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efes

– MTI –



Sporthírek






hirdetés