Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek
Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 21., csütörtök:

M4 Sport
15.40: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női elődöntő
17.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női elődöntő
18.40: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, 5-8. helyért
20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi elődöntő

Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Krakkó, középdöntő
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Krakkó, középdöntő

Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, SZKA-Admiral

Sport M
15.15: Lósport, futam
17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Tenisz, Australian Open
14.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország, női sprint

Eurosport 2
9.00: Tenisz, Australian Open

Digisport 1
19.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Valencia-Las Palmas

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Panathinaikosz
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Laboral Kutxa-CSZKA Moszkva

Digisport 3
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Cedevita Zagreb-Anadolu Efes
20.55: Labdarúgás, Király Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Sevilla-Mirandes


január 22., péntek:

M4 Sport
18.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női bronzmérkőzés
20.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női döntő

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Cleveland Cavaliers-Los Angeles Clippers

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Wroclaw, középdöntő

Sport M
15.15: Lósport, futam
17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
1.00: Tenisz, Australian Open
14.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország, férfi sprint
16.30: Alpesi sí, világkupa, férfi kombináció, műlesiklás, Kitzbühel
17.45: Síugrás, világkupa, Zakopane

Eurosport 2
9.00: Tenisz, Australian Open
11.30: Alpesi sí, világkupa, férfi kombináció, szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Bayern München

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Ajaccio

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Brose Baskets
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Unicaja Málaga

Digisport 3
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Fenerbahce
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Dundee

– MTI –




További hírek a Sport kategóriából