Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek
© Fotó: illusztráció
Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 14., csütörtök:

M4 Sport
12.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, nők, Magyarország-Törökország
15.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, nők, Oroszország-Görögország

Sport 1
21.00: Kosárlabda, NBA, Orlando Magic-Toronto Raptors

Sport 2
9.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, negyeddöntő
12.00: Lóverseny, futam

Sport M
15.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
12.45: Síugrás, sírepülő világbajnokság, Ausztria
14.00: Sílövészet, Világkupa, Németország, női egyéni
16.00 és 20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney, elődöntő
20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Atlético Madrid-Rayo Vallecano

Digisport 2
18.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, nyolcaddöntő, Aluinvent-DVTK – Lulea
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Cedevita Zagreb

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Barcelona
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Crvena Zvezda

január 15., péntek:

M4 Sport
9.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, Magyarország-Törökország
16.25: Kosárlabda, férfi NB I, Kaposvár-Atomerőmű
18.40: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, Németország-Románia
20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, Oroszország-Görögország

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, San Antonio Spurs-Cleveland Cavaliers

Sport 2
3.00, 5.00 és 6.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney
12.00: Lóverseny, futam
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Franciaország-Macedónia
20.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Lengyelország-Szerbia

Sport M
15.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció (lesiklás)
12.45: Síugrás, sírepülő-vb, Tauplitz
15.00: Sílövészet, Németország, férfi váltó
18.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női műlesiklás, 2. futam
20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
13.45: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció (műlesiklás)
15.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
9.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Angers

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Laboral Kutxa
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Brose Baskets

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Celtic



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek






hirdetés