Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek
Budapest, 2015. szeptember 24., csütörtök (MTI) – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

szeptember 24., csütörtök:

M4
18.00: Röplabda, férfi NB I, Vegyész RC Kazincbarcika-Szolnoki Főiskola RKSI

Sport 1
21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Deportivo La Coruna

Sport 2
13.35: Lósport, futam
18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Moszkva-Traktor

Eurosport
11.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

Eurosport 2
20.15: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Leipzig-Freiburg

Digisport 1
10.30: Tenisz, WTA-torna, Tokió
16.10: Kosárlabda, felkészülési torna, SZTE Szedeák-Kosice
18.25: Kosárlabda, felkészülési torna, TLI-Alba Fehérvár – KTE-Duna Aszfalt
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Atalanta

Digisport 2
18.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-AS Monaco
20.55: Rögbi, világbajnokság, Új-Zéland – Namíbia

szeptember 25., péntek:

M4
3.00: Forma-1, Japán Nagydíj, Szuzuka, 1. szabadedzés
7.00: Forma-1, Japán Nagydíj, Szuzuka, 2. szabadedzés
18.00: Jégkorong, MOL Liga, UTE-Ferencvárosi TC

Sport 2
2.15: NFL, alapszakasz, New York Giants-Washington Redskins
13.35: Lósport, futam

Eurosport
12.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

Eurosport 2
12.15: Ausztrálfutball, liga, Fremantle-Hawthorn
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Wisla Krakow-Korona Kielce
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-FC Ingolstadt 04

Digisport 1
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzések
12.00: Úszás, világkupa, Hongkong
17.35: Rögbi, világbajnokság, Argentína-Grúzia
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lille

Digisport 2
5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzések
16.10 és 18.25: Kosárlabda, felkészülési torna
20.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte Waregem-Westerlo



Sporthírek