Videó a Jegesmedvék vs. DHK elődöntő második mérkőzéséről

Miskolc – A DVTK Jegesmedvék együttese pénteken 18 óra 30 perctől a Debreceni HK gárdáját fogadta a jégkorong Mol Liga elődöntőjének második meccsén. Nézze meg Ön is a mérkőzés teljes felvételét.

DVTK Jegesmedvék – Debreceni HK
9-3 (4-1, 5-1, 0-1)

Miskolc, 1300 néző. V.: Halassy, Kincses (Soós D., Váczi).

DVTK Jegesmedvék: Gyenes – Sagert 1, Vojtkó, Galanisz (1), Pavuk 2, Booras (4) – Clarke (1), Smith (1), Cseter 1 (1), Somogyi 2 (3), Dansereau 2 (1) – Láda B., Fekti, Hajós, Tóth A., Miskolczi 1 – Popovics, Ritó. Vezetőedző: Jason Morgan.
Debreceni HK: Vay – Hetényi P., Medvegyev, Dancsfalvi 1, Vaszjunyin 1, Berta (1) – Csíki, Emanuelsson, Godó, Piatak, Karsakov 1 – Kovács B., Wéber, Hári, Kaskov (1), Könczei – Popkov, György R., Vincze P. – Nagy P. (kapus). Vezetőedző: Jevgenyij Muhin.

Kiállítások: 10 perc, ill. 10 perc, plusz végleges fegyelmi (Hári).

Jason Morgan: – Semmiképpen sem volt könnyű a mérkőzés, hiszen 33 másodperc alatt gólt kaptunk, ez pedig nem tetszett. Az viszont igen, ahogy a csapat erre reagált: kemények voltunk, jól játszottunk, úgy, ahogy a rájátszásban és hazai környezetben kell. Az állás 2-0, de nem mindegy, miként alakul majd a harmadik meccs.
Jevgenyij Muhin: – Megint jól kezdtünk, de aztán már az első harmadban komoly hátrányba kerültünk. A második húsz perc sem sikerült nekünk, szépségtapasz az, hogy hoztuk a harmadikat. Remélem, hogy vasárnap javítunk.

Az egyik fél négy nyertes mérkőzéséig tartó párharc állása: 2-0 a DVTK Jegesmedvék javára.

Íme az első mérkőzés (Jegesmedvék – DHK 5-2) teljes felvétele: