„Ellenfelünknek a bedobásból is ért a gól…”

Alsózsolca vs. Mezőcsát VTSE
Alsózsolca vs. Mezőcsát VTSE - © Fotó: Ádám János
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának, 20. fordulójában négy mérkőzést játszottak vasárnap.

Cserépfalu – Tiszalúc 1-2 (0-0)

Cserépfalu, 150 néző. V.: Rendek.

Cserépfalu: Demeter – Polgár, Badalik, Barzsó, Domján, Farkas, Kis, Török, Komlósi, Nagy, Mizser. Technikai vezető: Csendes Péter.

Tiszalúc: Tóth (Zsíros) – Fekete, Macsó, Orosz, Tálas (Radics), Horváth, Kovács (Kusper), Koczka, Glonczi R. (Tóth), Glonczi K., Glonczi Z. Edző: Végső Zoltán.

G.: Török, ill. Glonczi Z., Koczka. Kiállítva: Nagy (85.), ill. Fekete (62.). Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 1-10.

Csendes Péter: – Megérdemelt vendég győzelem. Akár több gólos vereséget is szenvedhettünk volna. Jó játékvezetés.

Végső Zoltán: – Gratulálok a csapatnak megérdemelten nyertünk. A végén még 11-est is hibáztunk. Az eredmény hízelgő a hazaiakra. Sok ziccert hagytunk ki. Jó játékvezetői hármas.

Vatta – Hernádnémeti 1-2 (1-1)

Vatta, 100 néző. V.: Jakab.

Vatta: Gergely – Kiss (Farkas), Kerekes, Kövesdi, Rontó, Bubenkó, Vas, Harsányi (Palotás), Német (K.Tóth), Orosz, Tóth. Edző: Kovalik Mihály.

Hernádnémeti: Magyar – Almádi, Lipták, Juhász, Debrődi (Horváth), Hídvégi, Sulkovszki (Ruzsvánszki), Szabó, Pálinkás, Orosz, Nótár. Edző: Kahancz Ottó.

G.: Vas, ill. Hídvégi, Nótár. Jók: Vas, Kerekes, ill. az egész csapat. Ifi: 4-6.

Kovalik Mihály: – Rossz sorozatunk van, de egyszer ez is megszakad.

Kahancz Ottó: – Győzelmünk magabiztosabb is lehetett volna ha pontosabbak vagyunk. Gratulálok a fiúknak. Sok sikert Vattának.

Harsány – Nyékládháza 3-2 (1-1)

Harsány, 100 néző. V.: Tóth II. T.

Harsány: Bene – Czizmadia, Éliás, Burai (Pusztai), Dévai (Soltész), Dancs (Kazareczki), Nagy G., Simon (Tyukodi), Rafael, Bihari (Nagy N.), Tóth. Edző: Gável András.

Nyékládháza: Hegedüs – Kuzma (Farkas), Kaczvinszki, Bodnár, Tóth, Burai, Turcsányi (Ganyi), Varga, Erőss (Bangor), Lakatos, Gilányi. Játékos-edző: Tóth Rajmund.

G.: Dancs, Burai, Tyukodi, ill. Burai, Farkas. Kiállítva: Gável (60. kispadról). Jók: Nagy,G. Csizmadi, Dancs, ill. Burai, Bodnár, Erőss. Ifi: 0-5.

Gável András: – Ellenfelünk az első félidőben jobban játszott. A második játékrészben vezetésünk után jobban ment a játék, de a vége így is izgalmas volt. Gratulálok a csapatnak.

Tóth Rajmund: – Ellenfelünknek a bedobásból is ért a gól. Az első félidőben lerendezhettük volna a meccset. Szünet után nagyot küzdöttünk, de két olyan gólt kaptunk amire készültünk.

Alsózsolca – Mezőcsát VTSE 3-0 (2-0)

Alsózsolca, 150 néző. V: Molnár G.

Alsózsolca: Franczuz – Fink, Roha, Balogh (Hajdú Á.), Erdei Nagy N., Létási (Vadász), Hajdú J., Bódi Gábor, Bódi Gergő, Balog (Ivancsó), Szegő. Edző: Hegedüs Csaba.

Mezőcsát: Kiss – Sipos, Balázs, Csapó, Nagy, Paczók D., Kállai (Szabó), Kovács, Dósa, Paczók K., Paczók T. Edző: Répási Ferenc.

G.: Erdei Nagy N. (3). Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 1-2.

alsozsolca-mezocsat-12-aj

Hegedüs Csaba: – Hazai pályán hoztuk a kötelezőt egy szimpatikusan küzdő csapat ellen. Megyünk tovább.

Répási Ferenc: – Kiváló játékvezetés mellett tisztes helytállás.

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának tavaszi sorsolása – 2016/2017

A 2016/2017-os Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Közép csoportjának tavaszi órarendje.