Elkészült az NB II sorsolása – Dorogon kezdenek a cigándiak

Akt.:
Elkészült az NB II sorsolása – Dorogon kezdenek a cigándiak
© Fotó: cigandse.hu
Miskolc, Cigánd – Elkészítették a labdarúgó NB II sorsolását, amely szerint az első fordulót július 31-én rendezik. A Cigánd SE együttese a Dorogi FC vendégeként lép majd pályára, tehát a cigándi egyesület idegenben kezdi az új idényt.

1. forduló

Július 31., vasárnap: Szolnoki MÁV FC – HR-Rent Kozármisleny FC, Soroksár SC – Puskás Akadémia, Budaörsi SC – Kisvárda Master Good, Balmazújvárosi FC – Soproni Vasutas SE, Ceglédi VSE – Békéscsaba 1912 Előre SE, Szeged 2011 – Szegedi EOL, Dorogi FC – Cigánd SE, Nyíregyháza Spartacus FC – Aqvital FC Csákvár, FGSZ Siófok – Vác FC, Mosonmagyaróvári TE – Zalaegerszegi TE.

2. forduló

Augusztus 7., vasárnap: Zalaegerszegi TE – FGSZ Siófok, Vác FC – Nyíregyháza Spartacus FC, Aqvital FC Csákvár – Dorogi FC, Cigánd SE – Szeged 2011, Szegedi EOL – Ceglédi VSE, Békéscsaba 1912 Előre SE – Balmazújvárosi FC, Soproni Vasutas SE – Budaörsi SC, Kisvárda Master Good – Soroksár SC, Puskás Akadémia FC – Szolnok MÁV FC, HR-Rent Kozármisleny FC – Mosonmagyaróvár TE.

3. forduló

Augusztus 10., szerda: Szolnoki MÁV FC – Kisvárda Master Good, Soroksár SC – Soproni Vasutas SE, Budaörsi SC – Békéscsaba 1912 Előre SE, Balmazújvárosi FC – Szegedi EOL, Ceglédi VSE – Cigánd SE, Szeged 2011 – Aqvital FC Csákvár, Dorogi FC – Vác FC, Nyíregyháza Spartacus FC – Zalaegerszegi TE, FGSZ Siófok – Mosonmagyaróvár TE, HR-Rent Kozármisleny FC – Puskás Akadémia FC.

4. forduló

Augusztus 14., vasárnap: FGSZ Siófok – HR-Rent Kozármisleny FC, Mosonmagyaróvár TE – Nyíregyháza Spartacus FC, Zalaegerszegi TE – Dorogi FC, Vác FC – Szeged 2011, Aqvital FC Csákvár – Ceglédi VSE, Cigánd SE – Balmazújvárosi FC, Szegedi EOL – Budaörsi SC, Békéscsaba 1912 Előre SE – Soroksár SC, Soproni Vasutas SE – Szolnoki MÁV FC, Kisvárda Master Good – Puskás Akadémia FC.

5. forduló

Augusztus 21., vasárnap: Szolnoki MÁV FC – Békéscsaba 1912 Előre SE, Soroksár SC – Szegedi EOL, Budaörsi SC – Cigánd SE, Balmazújvárosi FC – Aqvital FC Csákvár, Ceglédi VSE – Vác FC, Szeged 2011 – Zalaegerszegi TE, Dorogi FC – Mosonmagyaróvár TE, Nyíregyháza Spartacus FC – FGSZ Siófok, Puskás Akadémia FC – Soproni Vasutas SE, HR-Rent Kozármisleny FC – Kisvárda Master Good.

6. forduló

Augusztus 24., szerda: Nyíregyháza Spartacus FC – HR-Rent Kozármisleny FC, FGSZ Siófok – Dorogi FC, Mosonmagyaróvár TE – Szeged 2011, Zalaegerszegi TE – Ceglédi VSE, Vác FC – Balmazújvárosi FC, Aqvital FC Csákvár – Budaörsi SC, Cigánd SE – Soroksár SC, Szegedi EOL – Szolnok MÁV FC, Békéscsaba 1912 Előre SE – Puskás Akadémia FC, Soproni Vasutas SE – Kisvárda Master Good.

7. forduló

Augusztus 28., vasárnap: Szolnok MÁV FC – Cigánd SE, Soroksár SC – Aqvital FC Csákvár, Budaörsi SC – Vác FC, Balmazújvárosi FC – Zalaegerszegi TE, Ceglédi VSE – Mosonmagyaróvár TE, Szeged 2011 – FGSZ Siófok, Dorogi FC – Nyíregyháza Spartacus FC, Kisvárda Master Good – Békéscsaba 1912 Előre SE, Puskás Akadémia FC – Szegedi EOL, HR-Rent Kozármisleny FC – Soproni Vasutas SE.

8. forduló

Szeptember 11., vasárnap: Dorogi FC – HR-Rent Kozármisleny FC, Nyíregyháza Spartacus FC – Szeged 2011, FGSZ Siófok – Ceglédi VSE, Mosonmagyaróvár TE – Balmazújvárosi FC Zalaegerszegi TE – Budaörsi SC, Vác FC – Soroksár SC, Aqvital FC Csákvár – Szolnok MÁV FC, Cigánd SE – Puskás Akadémia FC, Szegedi EOL – Kisvárda Master Good, Békéscsaba 1912 Előre SE – Soproni Vasutas SE.

9. forduló

Szeptember 14., szerda: Szolnoki MÁV FC – Vác FC, Soroksár SC – Zalaegerszegi TE, Budaörsi SC – Mosonmagyaróvár TE, Balmazújvárosi FC – FGSZ Siófok, Ceglédi VSE – Nyíregyháza Spartacus FC, Szeged 2011 – Dorogi FC, Soproni Vasutas SE – Szegedi EOL, Kisvárda Master Good – Cigánd SE, Puskás Akadémia FC – Aqvital FC Csákvár, HR-Rent Kozármisleny FC – Békéscsaba 1912 Előre SE.

10. forduló

Szeptember 18., vasárnap: Szeged 2011 – HR-Rent Kozármisleny FC, Dorogi FC – Ceglédi VSE, Nyíregyháza Spartacus FC – Balmazújvárosi FC, FGSZ Siófok – Budaörsi SC, Mosonmagyaróvár TE – Soroksár SC, Zalaegerszegi TE – Szolnoki MÁV FC, Vác FC – Puskás Akadémia FC, Aqvital FC Csákvár – Kisvárda Master Good, Cigánd SE – Soproni Vasutas SE, Szegedi EOL – Békéscsaba 1912 Előre SE.

11. forduló

Szeptember 25., vasárnap: Szolnoki MÁV FC – Mosonmagyaróvár TE, Soroksár SC – FGSZ Siófok, Budaörsi SC – Nyíregyháza Spartacus FC, Balmazújvárosi FC – Dorogi FC, Ceglédi VSE – Szeged 2011, Békéscsaba 1912 Előre SE – Cigánd SE, Soproni Vasutas SE – Aqvital FC Csákvár, Kisvárda Master Good – Vác FC, Puskás Akadémia FC – Zalaegerszegi TE, HR-Rent Kozármisleny FC – Szegedi EOL.

12. forduló

Október 2., vasárnap: Ceglédi VSE – HR-Rent Kozármisleny FC, Szeged 2011 – Balmazújvárosi FC, Dorogi FC – Budaörsi SC, Nyíregyháza Spartacus – Soroksár SC, FGSZ Siófok – Szolnoki MÁV FC, Mosonmagyaróvár TE – Puskás Akadémia FC, Zalaegerszegi TE – Kisvárda Master Good, Vác FC – Soproni Vasutas SE, Aqvital FC Csákvár – Békéscsaba 1912 Előre SE, Cigánd SE – Szegedi EOL.

13. forduló

Október 16., vasárnap: Szolnoki MÁV FC – Nyíregyháza Spartacus FC, Soroksár SC – Dorogi FC, Budaörsi SC – Szeged 2011, Balmazújvárosi FC – Ceglédi VSE, Szegedi EOL – Aqvital FC Csákvár, Békéscsaba 1912 Előre SE – Vác FC, Soproni Vasutas SE – Zalaegerszegi TE, Kisvárda Master Good – Mosonmagyaróvár TE, Puskás Akadémia FC – FGSZ Siófok, HR-Rent Kozármisleny FC – Cigánd SE.

14. forduló

Október 22., szombat: Balmazújvárosi FC – HR-Rent Kozármisleny FC, Ceglédi VSE – Budaörsi SC, Szeged 2011 – Soroksár SC, Dorogi FC – Szolnoki MÁV FC, Nyíregyháza Spartacus FC – Puskás Akadémia FC, FGSZ Siófok – Kisvárda Master Good, Mosonmagyaróvár TE – Soproni Vasutas SE, Zalaegerszegi TE – Békéscsaba 1912 Előre SE, Vác FC – Szegedi EOL, Aqvital FC Csákvár – Cigánd SE.

15. forduló

Október 30., vasárnap: Szolnoki MÁV FC – Szeged 2011, Soroksár SC – Ceglédi VSE, Budaörsi SC – Balmazújvárosi FC, Cigánd SE – Vác FC, Szegedi EOL – Zalaegerszegi TE, Békéscsaba 1912 Előre SE – Mosonmagyaróvár TE, Soproni Vasutas SE – FGSZ Siófok, Kisvárda Master Good – Nyíregyháza Spartacus FC, Puskás Akadémia FC – Dorogi FC, HR-Rent Kozármisleny FC – Aqvital FC Csákvár.

16. forduló

November 6., vasárnap: Budaörsi SC – HR-Rent Kozármisleny FC, Balmazújvárosi FC – Soroksár SC, Ceglédi VSE – Szolnoki MÁV FC, Szeged 2011 – Puskás Akadémia FC, Dorogi FC – Kisvárda Master Good, Nyíregyháza Spartacus FC – Soproni Vasutas SE, FGSZ Siófok – Békéscsaba 1912 Előre SE, Mosonmagyaróvár TE – Szegedi EOL, Zalaegerszegi TE – Cigánd SE, Vác FC – Aqvital FC Csákvár.

17. forduló

November 20., vasárnap: Szolnoki MÁV FC – Balmazújvárosi FC, Soroksár SC – Budaörsi SC, Aqvital FC Csákvár – Zalaegerszegi TE, Cigánd SE – Mosonmagyaróvár TE, Szegedi EOL – FGSZ Siófok, Békéscsaba 1912 Előre SE – Nyíregyháza Spartacus FC, Soproni Vasutas SE – Dorogi FC, Kisvárda Master Good – Szeged 2011, Puskás Akadémia FC – Ceglédi VSE, HR-Rent Kozármisleny FC – Vác FC.

18. forduló

November 27., vasárnap: Soroksár SC – HR-Rent Kozármisleny FC, Budaörsi SC – Szolnoki MÁV FC, Balmazújvárosi FC – Puskás Akadémia FC, Ceglédi VSE – Kisvárda Master Good, Szeged 2011 – Soproni Vasutas SE, Dorogi FC – Békéscsaba 1912 Előre SE, Nyíregyháza Spartacus FC – Szegedi EOL, FGSZ Siófok – Cigánd SE, Mosonmagyaróvár TE – Aqvital FC Csákvár, Zalaegerszegi TE – Vác FC.

19. forduló

December 4., vasárnap: Szolnoki MÁV FC – Soroksár SC, Vác FC – Mosonmagyaróvár TE, Aqvital FC Csákvár – FGSZ Siófok, Cigánd SE – Nyíregyháza Spartacus FC, Szegedi EOL – Dorogi FC, Békéscsaba 1912 Előre SE – Szeged 2011, Soproni Vasutas SE – Ceglédi VSE, Kisvárda Master Good – Balmazújváros FC, Puskás Akadémia FC – Budaörsi SC, HR-Rent Kozármisleny FC – Zalaegerszegi TE.

20. forduló

December 11., vasárnap: HR-Rent Kozármisleny FC – Szolnoki MÁV FC, Puskás Akadémia FC – Soroksár SC, Kisvárda Master Good – Budaörsi SC, Soproni Vasutas SE – Balmazújváros FC, Békéscsaba 1912 Előre SE – Ceglédi VSE, Szegedi EOL – Szeged 2011, Cigánd SE – Dorog FC, Aqvital FC Csákvár – Nyíregyháza Spartacus FC, Vác FC – FGSZ Siófok, Zalaegerszegi TE – Mosonmagyaróvár TE.