2013.05.10. 18:22

BOON-ÉLŐ - Kaposvár vs. DVTK 1-1 (0-1)

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 27. fordulójában a Kaposvár vendégeként lépett pályára a Diósgyőri VTK gárdája pénteken 19 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Kaposvár

1 - 1

DVTK

Kaposvár, 2013.05.10. 19:00

[poll id="388"]

"A második félidőben sajnos sok párharcot elveszítettünk és nagyon behátráltunk. Köszönöm a szurkolóknak a buzdítást, hogy ilyen messzire is elutaztak miattunk" - nyilatkozta Kovac Zoltán, a DVTK vezetőedzője a kaposvári döntetlen után.

90+3

Vége a meccsnek: 1-1.

90+2

Fernando sárga, nem volt elég messze a labdától.

90+1

Seydi sárga lap.

90

Hazai szabadrúgás, Safaric beadott, páran a földön, de semmi nem történt, jelezte a játékvezető. Két perc hosszabbítás.

82

Vrucina szóló, Rybansky vetődött ki bátran.

73

Pedro váratlan lövés messziről, éppen csak fölé.

71

Zámbó szállt bele Takácsba, sárga lap a kaposvárinak.

69

Ritkán jut el a kaposvári kapu elé a DVTK.

66

Kovács sárga kap, Fernandoval szemben szabálytalankodott.

66

Nyom a hazai együttes.

62

Pedro-Vrucina a labda útja, amely kigurult az alapvonalon túlra. Kaposvári szöglet, kapufa!

59

Bacsa sárga lap, mezhúzásért.

57

Ezekben a pillanatokban aktívabb a Rákóczi.

54

Gallardo helyett Vadász a pályán.

49

Bőle játszott középre, az érkező Vági lábáról a saját kapujába került a labda, 1-1.

48

Kovács szabadrúgása, Rybansky tornázta ki a labdát a "pipa" elől.

48

Hanek sárga kezezésért.

46

A Kaposvár kezdte a 2. félidőt. Nem volt csere egyik oldalon sem.

45+1

Vége az első félidőnek, vezet a DVTK.

45

Hazai szabadrúgás a 16-os bal sarkától, Vrucina az égbe lőtt.

43

Balázs lövése, Vági vágta ki a gólvonalról a labdát.

42

Szöglet a másik oldalról is, Fernando fejelt, kevéssel fölé.

42

Gohér szöglete jobbról, Hajduch mellényúlt, a labda mellé ment.

41

Szenvedő Kaposvár, akaró DVTK a pályán.

38

Bőle szabadrúgás 25 méterről, cél tévesztett.

37

Hazai csere: Oláh helyett Vrucina a pályán.

35

Vendégbeadás balról, de sem Seydi, sem Bacsa nem tudott labdába érni a kaposvári ötösnél.

34

Kovács távolról, kevéssel fölé.

31

Vági játszott Seydihez, a labda továbbcsorgott Hajduch mellett, alatt és az ott lévő Fernando közelről a hálóba továbbította a labdát, 0-1.

28

Gohér szöglet, Kádár fejelt tisztán, éppen középre.

27

Safaric lövését blokkolta Elek.

25

Kovács kínálta meg Rybanskyt, aki vetődve védett.

23

Safaric szögletei nem okoznak nagy gondot a diósgyőrieknek. Közben Bőle kap sárgát, Hanekkel szemben szabálytalankodott.

18

Azért van pontatlanság, ami miatt nem alakul ki komoly helyzet.

15

Okuka lőtt, de saját emberét, Balázst találta fejbe.

12

Gohér szabadrúgása után Seydi fejelte a labdát a kaposvári kapu fölé, 5 méterről.

9

Pedro lőtt, 3 méterrel mellé.

7

Gohér beívelése után Hajduch húzta le a labdát.

7

Hegedűs tisztázott Seydi elől, vendég szöglet.

6

Kádár vezette ki a labdát az alapvonalon túlra, Oláh elől.

4

Bátor a Diósgyőr, így elsőre, passzokkal építkeznek a piros-fehérek.

1

A DVTK kezdte az összecsapást.

Gyásszünettel indul a találkozó.

Kádár Tamás most a csapatkapitány, José Luque ugyanis eltiltott.

Csányi Sándor, az MLSZ elnöke is a helyszínen tekinti meg a mérkőzést.

Jó időben, kevés néző Kaposvárott.

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I., 27. forduló

Kaposvári Rákóczi vs. Diósgyőri VTK

1 – 1   (0 – 1)

Kaposvár, 1.500 néző. V.: Bognár Tamás (Szpisják Zsolt, Medovarszki János, Becséri Dániel).

Kaposvár: Hajduch - Okuka, Kovács O., Hegedűs, Jánvári – Safaric, Pedro – Zámbó, Bőle, Balázs B. – Oláh. Vezetőedző: Prukner László

DVTK: Rybansky – Vági, Hanek, Kádár, Gohér – Takács, Elek – Gallardo, Fernando, Bacsa – Seydi. Vezetőedző: Kovac Zoltán.

Gólszerző: Fernando (0-1) a 31., Vági (1-1, öngól) a 49. percben.

Sárga lap: Bőle a 23., Hanek a 48., Bacsa az 59., Zámbó a 71., Takács a 80., Okuka a 85., Seydi a 91., Fernando a 92. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Oláh helyett Vrucina a 37., Gallardo helyett Vadász az 54., Kovács a 66., Zámbó helyett Waltner a 77., Elek helyett Nagy T. a 79., Bacsa helyett Szabó B. a 83., Bőle helyett Haruna a 88. percben.

Pénteken 19 órától Kaposváron lép pályára a DVTK a labdarúgó NB I 27. fordulójában.

Nézzük együtt, együtt nézzük: a péntek esti, Kaposvári Rákóczi – DVTK NB I-es labdarúgó meccset Csányi Józseffel követjük majd.

A labdarúgó NB I. 27. fordulójában Kaposváron vendégszerepel a Diósgyőri VTK labdarúgó csapata pénteken. A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on 19 órától. Szavazzon: Ön szerint mi lesz az összecsapás végeredménye?