„Én hibáztam, le is vonom a tanulságot. Remélem más is!”

Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 11. fordulójában négy mérkőzést játszottak vasárnap.

Mezőnagymihály – Tiszakeszi 1-3 (1-1)

Mezőnagymihály, 80 néző. V.: Sveda.

Mezőnagymihály: Bukta – Tóth, Sajtós, Bodzán, Németh Márk, Németh Milán (Ferenczi), Mizser, Kiss, Kaló, Boros K., Török (Molnár). Edző: Ferenczi György.

Tiszakeszi: M. Varga G. – Lovász, M. Varga Cs., Sepsi (Bubenkó), Dobos, Rémiás, Egyed, Tamás (Molnár), Balázs (Sófer), Stipula, Lados (Koczka). Edző: Molnár János.

G.: Németh Márk, ill. Tamás, Dobos, Bubenkó. Kiállítva: Kiss (93.) Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 2-3.

Ferenczi György: – Az első félidő jó játékát nem tudtuk átmenteni a másodikra. Ezt a vendégek kihasználták.

Molnár János: – Győzelmünk teljesen megérdemelt. Mindkét félidőben a mi akaratunk érvényesült, igaz ettől játszottunk már jobban is. Gratulálok a csapatnak.

Harsány – Vatta 0-3 (0-1)

Harsány, 100 néző. V.: Sipos.

Harsány: Bene – Csizmadia, Simon (Resetár), Balogh (Pusztai), Farkas, Eperjesi, Rafael K, Dévai, Tóth, Nagy N., Nagy G. (Gável)Edző: Gável András.

Vatta: Szemán – Szaniszló, Kerekes, Pelyhe (Bereczki), Mizser, Rontó (K. Tóth), Szabó, Hócza, Gulya, Erőss, Turcsányi. Edző: Gulya István.

G.: Hócza, Gulya, Bereczki. Jók: senki ill. az egész csapat. Ifi: 2-4.

Gável Adrás: – Sima 0-3. Gratulálok a vendégcsapatnak.

Gulya István: – Nagyon jóiramú mérkőzésen betartva a megbeszélteket és a körülményekhez jól alkalmazkodva megérdemelt győzelmet arattunk.

Emőd – Cserépfalu 1-2 (1-2)

Emőd, 100 néző. V.: Séra.

Emőd: Szurkos – Hozdik, Németh Gergely, Boszák, Németh Cs. (Hriczó), Reményi (Vass), Nagy (Rémiás), Boncsér, Jakab Sz., (Németh Gergő), Fekete, Jakab D. (Szabó). Edző: Vass László.

Cserépfalu: Komlóssy – Polgár, Keszthelyi (Kucserák), Román, Kis (Sasvári), Nagy (Kecskés), Tóth, Szabó, Harnócz, Németh, Dongó. Edző: Csomós János.

G.: Reményi, ill. Tóth, Román. Jók: senki, ill. Keszthelyi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 6-0.

Vass László: – Én hibáztam le is vonom a tanulságot. Remélem más is.

Csomós János: – Egy jó csapat otthonában úgy gondolom sokat tettünk a győzelemért, ami rég látott vendég az öltözőnkben. Remélem végre elindulunk felfelé.

Tibolddaróc – Hernádnémeti 2-4 (1-4)

Tibolddaróc, 50 néző. V.: Papik.

Tibolddaróc: Juhász – Burai, Varga, Huszár (Balázs),Tóth, Juhász, Holicskó (Lukács), Pásztor, Burai, Nagy (Bodonszki), Sályi (Virág). Edző: Szűcs Levente.

Hernádnémeti: Magyar – Barcsa (Dobos), Tóth, Kertész (Debrődi), Lipták, Lakatos, Buzás, Szabó (Debus), Orosz, Norvotny(Gyurgyánszky), Papp. Edző: Lázár Norbert.

G.: Varga, Burai, ill. Barcsa (3), Debrődi. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 5-1.

Szűcs Levente: – A mai nap szégyen és gyalázat. A futball kicsúfolását vittük véghez. Az biztos, hogy rosszul játszottunk, talán nálunk a játékvezető hozott még rosszabb döntéseket. A mai nap után csak annyi tudok mondani rá: hogy alkalmatlan a játékvezetésre! Szívemből gratulálok az ifi győzelméhez!

Lázár Norbert: – Úgy gondolom, hogy az első félidőben nyertük meg a mérkőzést. A másodikban hoztuk a rosszabbik énünket, de így is megérdemelten nyertünk.

A Bükkábrány visszalépése miatt Nyékládháza szabadnapos volt.