Egy ponttal tértek haza az újvárosiak az ország másik végéből

A küzdéssel sosincs baj az újvárosiak meccsein
A küzdéssel sosincs baj az újvárosiak meccsein - © Fotó: Kiss Annamarie, archív
Balmazújváros – „Hatpontos” meccs várt a kiesés elől menekülő Balmaz Kamilla Gyógyfürdő együttesére a szintén nehéz helyzetben lévő Mosonmagyaróvár otthonában vasárnap délután.

Nagy volt a tétje az összecsapásnak, ugyanis esetleges győzelmükkel leszakíthatták volna magukról a dunántúliakat az újvárosiak. Az alsóházi alakulatok mérkőzése végül 1–1-es döntetlennel zárult: Jelena szerzett vezetést a hazaiaknak a második negyedóra elején, amelyet Berki István egyenlített ki a 28. percben. Több gól már nem esett, így az eredménynek leginkább a két gárda riválisai örültek.

HBN

Győr - A Gyirmót 3-1-re legyőzte a vendég Dorog csapatát a labdarúgó NB II 24. fordulójában, vasárnap, így több győzelmének köszönhetően újra vezeti a tabellát a ZTE előtt. Merkantil Bank Liga NB II, 24. forduló: Gyirmót FC Győr-Dorogi FC 3-1 (1-1) korábban: BFC Siófok-Aqvital FC Csákvár 1-2...