A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 20. fordulóját rendezték meg a hét végén. Megyénk csapatai idegenben szerepeltek.

VecsésKazincbarcikaiSC1-1 (1-1)

Vecsés, 200 néző. V.: Bendik (Rischák, Kulcsár Judit).

Vecsés: Bogdán – Máj, Hungler, Sidó, Mihályi – Folmer (Dévai, 67.), Szabó L., Pisont (Molnár, 82.), Menyhárt – Czipper, Faragó (Mészáros, 85.). Játékos edző: Pisont István.

KBSC: Botló – Bányai, Harnócz, Kovács R. – Engi (Simkó, 56.), Hegedűs D., Kerekes, Sebők (Elek, 46.) – Kovács P., Dávid (Nagy G., 83.), Szögedi. Edző: Kádár Zsolt, Koleszár György.

20. perc: Menyhárt beadása után az üresen ,,felejtett” Faragó 4 méterről a kapu bal oldalába bólintotta a labdát, 1-0.

26. perc: Bányai előreívelését Kovács P. csúsztatta tovább és Dávid a védők mögé belépve 20 méterről a kifutó kapus fölött a kapu közepébe emelt, 1-1.

69. perc: Szögedi megkapta második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.

Jók: Bogdán, Czipper, Menyhárt, Hungler, ill. Kovács R., Harnócz, Hegedűs D., Kerekes, Elek.

Pisont István: – A helyenként jól játszó vendégcsapat rászolgált az egy pontra.

Kádár Zsolt: – Újabban sok nehézséggel kell megküzdenünk, de nem hagyjuk magunkat.

JászapátiBőcsKSC3-1 (1-1)

Jászapáti, 500 néző. V.: Varga L. (Tóth I., Márton).

Jászapáti: Tajti J. – Mosonyi, Horváth R., Kiskapusi, Kaszás – Kerékgyártó, Herczku, Kósa, Varga Z. (Debreceni, 86.) – Horváth P. (Kóczián, 90.), Kotula (Tejnóra, 88.). Edző: Szabó András.

Bőcs: Matkó – Vágó (Zimányi, 53.), Susak, Martis (Vass, 85.), Molnár – Török, Szakszon, Irhás, Urbin – Fekete, Gaál (Siróczki, 61.). Edző: Tóth László.

27. perc: Molnár 20 méterre a kaputól küzdött ellenfelével majd a játékvezető szabálytalanságot látott és rögtön kiállította a bőcsi játékost.

37. perc: Irhás remek passzával Urbin lépett ki a védők közül majd 14 méterről lőtt: a labda a kapusról pattant a hálóba, 0-1.

44. perc: Kotula ment el a bal oldalon beadását Horváth P. 7 méterről a kapu közepébe lőtte, 1-1.

50. perc: Kotula szerzett labdát majd középre játszott ahol Horváth P. 8 méterről helyezett a hálóba, 2-1.

77. perc: Matkó hibázott így a labda az üresen álló Horváth P. elé került aki egyből az érkező Kotulához továbbított aki a kapuba passzolt, 3-1.

Jók: Horváth P., Kotula, Kiskapusi, Kaszás, ill. Urbin, Török, Irhás, Gaál.

Szabó András: – Két ragyogó csatárteljesítménnyel el tudtunk dönteni a mérkőzést.

Tóth László: – Ez a mérkőzés már akkor eldőlt, amikor a játékvezető küldésnél megcserélték a játékvezetőt. Olyan ne vezesse már a meccset, aki korábban kapusedző volt Jászapátiban. Remélem a jövő héten a mi kapusedzőnk vezeti majd nekünk a mérkőzést, mert neki is megvan a papírja hozzá.