Egy pont az NB II-es termés

Kazincbarcikai SC – Orosháza FC
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 27. fordulójában mindkét megyei csapatunk szombaton lépett pályára.

Kazincbarcikai SC – Orosháza FC 2-2 (0-1)

Kazincbarcika, 200 néző. V.: Veizer.

Kazincbarcika: Szabó Á. – Nyitrai, Konate, Nyisalovits, Komlósi (Illés, 20.) – Szabó P. (Tátrai, 46.), Fehér, Halgas, Horváth B. – Gomez, Bene (Kazvinszki, 60.). Edző: Szabó János.
Orosháza: Bordás – Szűcs, Futaki, Szabó A., Szabó N. – Kerepeczki, Ács (Tóth D., 88.), Petneházi, Végh – Lupsa (Juhász , 79.), Randelovic (Bodoki, 55.). Edző: Major László.

44. perc: Kerepeczki szöglete után Petneházi lőtt kapura a labda megpattant a keresztező védőkön és Randelovichoz pattant aki 4 méterről a kapuba fejelt, 0-1.
57. perc: Gomez 18 méterről végzett el szabadrúgást az oldalvonal mellől a labda a bal alsó sarokban kötött ki, 1-1.
81. perc: Kerepeczki beadását követően Végh lövését Szabó még bravúrral védte, a kipattanó ismét Végh elé került aki 10 méterről már nem hibázott, 1-2.
84. perc: Horváth B. szöglete után Tátrai 7 méterről a jobb alsó sarokba fejelt, 2-2.
92. perc: Halgas megkapta a második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.

Jók: Fehér, Halgas, Horváth B., Gomez, Tátrai, ill. Szabó N., Kerepeczki, Petneházi, Randelovic.

Szabó János: – Sajnos magunknak tettük nehézzé a mérkőzést két kapitális hiba után kellett felállnunk. Azonban örvendetes volt, hogy a második félidőben beszorítottuk kapuja elé ellenfelünket és nagy küzdelemben megszereztük az egy pontot.
Major László: – Nagyon küzdelmes mérkőzés volt, úgy érzem megérdemelten szereztük meg az egy pontot, kicsit durvának találtam a játékot.

Bp. Honvéd tartalék – Mezőkövesd-Zsóry SE 2-0 (0-0)

Budapest, 100 néző. V.: Szabó Zs.

Bp. Honvéd tartalék: Czuczi – Nagy M., Baráth, Szala, Bjelkanovic – Miskovicz, Futó, Bozovic, Kovács G. – Vidovic (Vernes, 79.), Lengyel (Varga, 75.). Edző: Pári Sándor.
Mezőkövesd-Zsóry: Szántai – Nagy P., Vámosi, Elek, Lakatos – Bagi (Olasz, 70.), Jeremiás (Szabó Á., 46.), Enescu (Irhás, 46.), Bogdány – Hamar, Lipusz. Edző: Véber György.

48. perc: Nagy M. kapott labdát majd egy kavarodás végén átemelte a kapust, a labdát már csak a gólvonal mögül kanalazták ki a védők, 1-0.
89. perc: Varga indította a leshatáron kilépő Bozovicot aki 16 méterről a kifutó kapus felett emelt a hálóba, 2-0.

Jók: Bozovic, Baráth, Nagy M., ill. senki.

Pári Sándor: – Ismét az első nyolc fordulóban ránk jellemző játékot mutattuk be, sokak bánatára végre jól játszottunk és nyertünk.
Véber György: – Egyetlen pozitívuma volt a mérkőzésnek amikor a játékvezető lefújta azt.