Egy pont a megyei NB II-es termés

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 16. fordulójában a Kazincbarcika idegenben szerzett egy pontot, míg a Bőcs hazai pályán kapott ki.

Baktalórántháza – Kazincbarcikai SC 2-2 (0-1)
Baktalórántháza, 500 néző. V.: Varga L. (Fehér, Pető).
Baktalórántháza: Petranics – Kozma A., Király, Bodnár, Illés Gy. (Sikorszki, 33.) – Pálvölgyi, Szűcs, Rakóczi, Ignácz (Illés L., 86.) – Ádámszki (Kozma J., 73.), Szabó R. Edző: Madalina György.
KBSC: Botló – Hanász, Kovács R., Bányai, Harnócz – Hegedűs D., Szögedi, Engi (Simkó, 60.), Sebők (Kerekes, 53.) – Dávid, Elek (Nagy G., 65.). Edző: Kádár Zsolt, Koleszár György.
26. perc: Elek szerzett harcosan labdát az alapvonal és a tizenhatos találkozásánál, majd a büntetőterületen belül lerántották: a megítélt tizenegyesből Szögedi a jobbra vetődő kapus mellett a kapu közepébe lőtte a labdát, 0-1.
51. perc: Jobb oldali beadás után az elalvó védőket megelőzve Szabó R. 8 méterről pörgetett a kapu jobb oldalába, 1-1.
59. perc: Kapu előtti kavarodás után az első hazai lövést Botló még hárította, ám a kipattanó labdát Ádámszki 6 méterről a hálóba helyezte, 2-1.
87. perc: Dávid jó ütemben ugratta ki Simkót, aki bevezette a kapu elé a labdát, majd 12 méterről a jobb alsó sarokba lőtt, 2-2.
Jók: Petranics, Ignácz, Ádámszki, ill. Botló, Hegedűs D.
Madalina György: – Nagyon változatos és színvonalas mérkőzésen bármelyik csapat nyerhetett volna.
Kádár Zsolt: – Az első félidőben jól teljesített a csapat, a második játékrész elején nagy hibákat követtünk el, ezért futnunk kellett az eredmény után. A csapat tartását dicséri, hogy az utolsó percekben sikerült egyenlítenünk.

Bőcs KSC – Budafok 0-1 (0-1)
Bőcs, 300 néző. V.: Veizer (Takács, Bendik).
Bőcs: Matkó – Vágó (Vass, 65.), Szakszon, Molnár, Török – Siróczki (Gaál, 46.), Irhás, Zimányi, Fekete – Dobos, Urbin. Edző: Tóth László.
Budafok: Dombai – Fejős, Nagy A., Hacker, Kővári – Smatovich, Újhegyi (Lázár, 84.), Füzi K., Lovrencsics (Sipos, 90.) – Koltai, Urbán (Ezechi, 65.). Edző: Gelei Károly.
41. perc: A hazai védők közül Újhegyi lépett ki, majd a kiinduló Matkó fölött 13 méterről a kapu közepébe emelt, 0-1.
62. perc: Kővári megkapta második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.
Jók: Urbin, ill. Dombai, Újhegyi, Nagy A., Füzi K.
Tóth László: – Meghatározó embereinket nem tudtuk pótolni és ötlettelen játékunknak ez lett az eredménye.
Gelei Károly: – Tipikusan olyan meccs volt, mint az őszi, csak most fordítva alakult az eredmény.