Egy hazai és egy vendégsiker

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportában két találkozót játszottak szombaton.

Bogács – Tiszapalkonya 7-1 (2-1)

Bogács, 150 néző. V.: Egri.

Bogács: Bencsik – Huszár, Béres, Derda, Dudás (Pintér), Szamosi, Somogyi (Nyeste), Fehér (Jablonkai), Nagygyörgy, Kovács G. (Kis K.), Kémeri. Edző: Nyikes Mátyás. Tiszapalkonya: Gellérfi – Bolykó, Kovács (Putnoki), Kiss T., Mészáros, Kiss K. (Gyenge), Karócz, Kiss R., Stegerán, Hangácsi, Kis K. Edző: Imre Gyula. G.: Somogyi (3), Kémeri (2), Kovács G. (11-esből), Béres, ill. Kiss R. Kiállítva: Szamosi (35.). Jók: Somogyi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Gellérfi. Ifi: 4-1.

Nyikes Mátyás: – 1-1-es állásnál a 35. perctől emberhátrányban játszva, szellemes és jó játékkal, szép gólokat szerezve magabiztosan győztünk.

Imre Gyula: – Még ilyen arányban is megérdemelt a hazai győzelem.

Tiszakeszi – Emőd 2-5 (0-1)

Tiszakeszi, 100 néző. V.: Gál V.

Tiszakeszi: Potyka – Makó (Nagy), Ágoston, Borza, Glonczi, Simon, Szabó, Sepsi, Perge, Rezsabek L. (Rezsabek M.), Kopasz. Játékosedző: Kántor Róbert. Emőd: Onder – Petruska, dr. Török, Grulyó, Burai, Veres, Vass, Vitárius (Ujj), Tóth (Schmidt), Ivánkai (Lakatos), Kákóczki. Edző: Szepesi Zsolt. G.: Sepsi, Szabó, ill. Ivánkai (2), dr. Török (2), Ujj. Jók: Ágoston, Borza, ill. Vass, dr. Török, Ivánkai, Burai, Vitárius. Ifi: 2-4.

Kántor Róbert: – Nem játszottunk rosszul, de a második félidőben 1-1-es állásnál megint hoztuk a már megszokott „forgatókönyvünket” és 5 perc alatt elbuktuk a meccset. A jó erőkből álló vendégcsapat megérdemelten nyert, mert minden hibánkat kihasználta.

Szepesi Zsolt: – Szimpatikus és helyenként jól játszó hazai csapat ellen értük el a győzelmet, melyben nagy szerepe van a javuló helyzetkihasználásunknak.