Egy-egyek egy-egy pontért

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 22. fordulójában mindkét megyei csapatunk idegenben szerepelt szombaton és ért el 1-1-es döntetlent.

SzolnokBőcs 1-1 (1-0)
Szolnok, 200 néző. V.: Oláh (Medovarszki, Albert).
Szolnok: Rézsó – Gohér, Mile, Szalai, Almási (B. Tóth, 80.) – Jenei, Nagy P. (Tóth Gy., 60.), Szoboszlai, Reimli – Balogh P., Antal. Edző: Kis Károly.
Bőcs: Matkó – Vágó (Gaál, 46.), Martis, Susak, Molnár – Zimányi, Irhás, Siróczki (Simon, 90.), Szakszon – Fekete, Urbin (Vass, 83.). Edző: Tóth László.
45. perc: Molnár becsúszását találta szabálytalannak a játékvezető a tizenhatoson belül és büntető ítélt, amit Szoboszlai biztosan lőtt a jobb felső sarokba, 1-0.
51. perc: Fekete 30 méteres szabadrúgásába Mile ért bele a tizenhatoson belül, a labda róla a kapu jobb oldalába pattant, öngól 1-1.
Jók: Mile, Reimli, Jenei, Antal, ill. Susak, Gaál, Zimányi, Urbin, Martis.
Kis Károly: – Pontatlan támadójátékunk miatt meg kell elégednünk az egy ponttal.
Tóth László: – A szokásos 1-1-et értük el a Szolnok ellen, ennek egy oka van: nyolc méterről üres kapura nem tudjuk kihasználni a helyzetet.
KecskemétKazincbarcika 1-1 (1-1)
Kecskemét, 500 néző. V.: Ahmerd Al Rayashi (Mohammad Jaber Dharman, Kispál).
Kecskemét: Nagy Zs. – Gyagya (Kovrig, 76.), Vass, Kurucsai, Farkas – Lungu (Somodi, 81.), Ábel, Hegedűs Á. (Rezes, 57.), Némedi – Csordás, Yannick. Edző: Török László.
KBSC: Botló – Bányai, Harnócz, Kovács R., Hanász – Hegedűs D., Szögedi, Kerekes, Kovács P. (Badalik, 55.) – Elek (Nagy T., 91.), Dávid (Simkó, 32.). Edző: Kádár Zsolt, Koleszár György.
17. perc: Jobb oldali bedobás után Kovács P. ollózó mozdulattal adta be a labdát a kapu elé, ahol Dávid érkezett, és 5 méterről lőtt a kapu bal alsó sarkába, 0-1.
45. perc: A védők között kilépő Csordás 10 méterről a kapu bal oldalába lőtt, 1-1.
88. perc: Kurucsai második sárga lapja után a kiállítás sorsásra jutott.
Jók: Nagy Zs., Vass, Csordás, ill. az egész csapat.
Török László: – Jól játszó vendégcsapat ellen értékes pontot szereztünk.
Kádár Zsolt: – Nagyon jól játszottunk, az első félidőben több góllal is vezethettünk volna. A másodikban nagy küzdelemben sajnos a kontráinkat nem sikerült értékesíteni, így meg kellett elégednünk a döntetlennel.