Edzői nyilatkozatok a DVTK-Újpest bajnoki után

Sisa Tibor
Sisa Tibor
Sisa Tibor szerint a 0-0 ellenére is egy nézhető, jó iramú meccs volt az Újpest elleni bajnoki.  Diósgyőr - Újpest 08/09 Újpesti szurkolók 2008.10.19.

Sisa Tibor (DVTK): – A 0-0 ellenére ez egy nézhető, jó iramú meccs volt. A bajnokaspiráns ellen a döntetlen szép eredmény, de van még fejlődési lehetőségünk.

Szentes Lázár (Újpest): – Az idén először nem tudtunk gólt rúgni, igaz a második félidőben már voltak lehetőségeink, de sajnos ezekkel nem tudtunk élni.

• Gólnélküli, de nem az unalmasból
    A bajnokaspiráns Újpest ellen szerzett pontot a Diósgyőr hazai pályán. Összefoglaló.
  • Diósgyőr – Újpest 0-0. Percről percre, jegyzőkönyv
    Élő közvetítésünket visszaolvasva újra végigizgulhatja a remek mérkőzést.
  • Ön szerint ki volt a DVTK – Újpest mérkőzés embere?
    A volt listavezető Újpest ellen játszott gólnélküli döntetlent a DVTK. A védőket vagy a támadókat dícséri a meccs után? Szavazzon!
  • Újpesti vonulás, rendőri intézkedés
  • A labdarúgó Soproni Liga állása
    A DVTK az Újpest ellen szerzett egy ponttal továbbra is a tabella 14. helyén áll, de már 10 ponttal.
  • A labdarúgó Soproni Liga sorsolása
    A Soproni Liga eddigi eredményei és a következő fordulók párosítása, órarendje.
  • A DVTK házi góllövőlistája
    Az Újpest ellen az idei bajnokságban harmadszor  maradt gólképtelen a DVTK, igaz, másodszor sikerült kapott gól nélkül hozni a meccset.