EBYSL: Győzelem a Ljubljana ellen

EBYSL: Győzelem a Ljubljana ellen
Miskolc – A Miskolci Jegesmedvék utánpótlás csapatainak az eredményei.

U20

EBEL (EBYSL)

Vasas– Debrecen-Miskolc vegyes 6-4 (1-2,3-2,2-0)

Debrecen-Miskolc vegyes: Nagy Péter – Popkov Denis 1, Serman Egor, Molnár Dávid 1, Magyar Balázs, György Róbert, Fazakas Levente, Karda Milán 1, Godó Dániel(2), Bartha Olivér, Bernáth Milán, Laczkó Ákos, Tanka Lőrinc(1), Szeszák Martin(1), Vincze Péter 1(1), Benedek Roland, Albert Tibor(1), Győrffy Tihamér, Szopos Ottó(1), Mester Norbert, Kovács Arnold, Dorogi Kristóf(k) edző: Ladányi Balázs

Debrecen-Miskolc vegyes – HK Olimpija Ljubljana 5-4 (1-3,1-1,2-0,1,0)

Debrecen-Miskolc vegyes: Nagy Péter – Serman Egor 1(2), Sallo Barna, Magyar Balázs, György Róbert(1), Fazakas Levente, Karda Milán 1, Godó Dániel 1(1), Bernáth Milán 1, Tódor Krisztián,Laczkó Ákos, Tanka Lőrinc(3), Szeszák Martin(1), Benedek Roland, Albert Tibor 1, Mester Norbert, Kovács Arnold, Dorogi Kristóf(k) edző: Ladányi Balázs

Debrecen-Miskolc vegyes – KHL Medvescak Zagreb 2-6 (1-0,1-3,0-3)

Debrecen-Miskolc vegyes: Nagy Péter – Popkov Denis, Serman Egor , Sallo Barna, Molnár Dávid(1), Magyar Balázs, György Róbert, Fazakas Levente, Karda Milán, Godó Dániel(1) , Bernáth Milán, Tódor Krisztián, Tanka Lőrinc 1, Szeszák Martin, Benedek Roland, Albert Tibor 1, Mester Norbert, Kovács Arnold, Dorogi Kristóf(k) edző: Ladányi Balázs


U18

EBEL (EBJL)

Miskolc-Debrecen vegyes – HDK Maribor 5-0 (2-0,1-0,2-0)

Miskolc-Debrecen vegyes: Borbát Norbert 1, Molnár Máté(1), Kiss Tamás 1, Pós Bertalan 1, Koppány Márton, Verba Balázs(2), Szalóki Nándor(1), Dankó Miklós, Kondor Máté, Kuleshov Vladislav(1), Molnár Dávid(1), Deák Levente, Konstantinov Andrey(1), Szokolov Artyom(1), Papp Zsombor, Kabai Máté 1, Darabos Krisztofer, Farkas Márton 1 edző: György István

Miskolc-Debrecen vegyes – HC LVI Breclav 6-5 (2-2,2-0,2-3)

Miskolc-Debrecen vegyes: Borbát Norbert(2), Molnár Máté(2), Koppány Márton 2(2), Verba Balázs, Szalóki Nándor, Smaraglai Márton, Dankó Miklós, Kondor Máté, Kuleshov Vladislav 3, Deák Levente, Konstantinov Andrey(2), Nagy Bence, Szokolov Artyom(1), Szennyes Csanád, Illés Lajos, Kiss Bendegúz, Papp Zsombor, Kabai Máté, Darabos Krisztofer 1, Farkas Márton edző: György István


U16

MAC Budapest – Miskolci Jegesmedvék 8-0 (2-0,3-0,3-0)

Miskolci Jegesmedvék: Lehoczki László—Ronyecz Dominik, Balogh Bence, R.Szabó András, Ludvig Levente, Lövei Dávid, Schupler Bendegúz, Simon Soma, Nagy Dániel, Kamarási Balázs, Szőcs Zalán, Herczeg Kristóf, Száz Martin, Farkas Márton, Péderi Márk, Lakatos Áron edző: Urbán Péter


U14

UTE – Miskolci Jegesmedvék 6-4 (1-1,2-2,3-1)

Miskolci Jegesmedvék: Praták Dávid – Molnár Márk, Valcsev Dániel, Tóth Tamás 1(1), Fazakas Erik 1, Szamosfalvi Petra, Galajda Zsombor(2), Farkas Bence, Kunsági Soma, Illés Márton, Csiszár Áron, Szilágyi Soma, Mattyasovszky Gergely 1(1), Ujj Zalán, Simon Benedek(1), Demkó Csaba 1(1), Oláh Dávid(k) edző: Nagy Zoltán

Győri NEMAK ETO HC – Miskolci Jegesmedvék 5-1 (0-1,2-1,3-0)

Miskolci Jegesmedvék: Gratzl Gellért – Molnár Márk, Tóth Tamás , Gere Máté, Fazakas Erik 1, Szamosfalvi Petra, Galajda Zsombor(1), Dezső Rajmund, Kunsági Soma, Illés Márton, Szalay Boldizsár, Szilágyi Soma, Mattyasovszky Gergely, Ujj Zalán, Simon Benedek, Demkó Csaba, Praták Dávid(k) edző: Nagy Zoltán

Dunaújvárosi Acélbikák B – Miskolci Jegesmedvék B 0-4 (0-1,0-3,0-0)

Miskolci Jegesmedvék: Oláh Dávid – Kis Bence 1(1), Untisz Levente(19, Kolláth Bence, Cserjési Patrik, Kocsis Botond, Kondor Dénes(1), Lalik Bence, Bartkó Alex 2, Balogh Máté 1, Bodnár Dominik, Ladányi Gergő(1), Valcsev Dániel, Olajos Réka, edző: Verba Gábor




Sporthírek






hirdetés