„Ebből a meccsből gálameccs is lehetett volna”

"Sokkal nehezebb volt ez a mérkőzés, mint ahogyan az kívülről látszott."
"Sokkal nehezebb volt ez a mérkőzés, mint ahogyan az kívülről látszott." - © Forrás: facebook.com/kbscfc
Miskolc – A labdarúgó NB II 8. fordulójában három pontot szerzett vasárnap a Kazincbarcika.

Kazincbarcikai SC – Soroksár SC 1-0 (1-0)

Tiszaújváros, 500 néző. V.: Szilágyi.

Kazincbarcika: Somodi – Tóth Sz., Heil, Belényesi, Lőrincz P. – Mikló (Kanalos, 64.), Takács P., Kovács O., Hegedűs D. (Sigér, 71.) – Kristófi, Bene (Constantinescu, 58.). Vezetőedző: Vitelki Zoltán.
Soroksár: Kovács D. – Valencsik, Fülöp N., Gyepes, Orosz M. – János, Huszák (Steer, 32.), Albert Á. (Frőhlich,60.), Gyömbér – Derekas, Dvorschák. Vezetőedző: Lipcsei Péter.
4. perc: Lőrincz indult meg a bal szélen, két cselt követően Takácshoz passzolt aki 11 méterről lőtt Kovács D. mellett a kapuba, 1-0.
31. perc: Bene lépett ki ziccerben, ki akarta cselezni a vendégek kapusát Kovácsot aki a 16-os vonalánál buktatta: a játékvezető kiállította a kapust.
Jók: az egész csapat, ill. Steer.

Forrás: facebook.com/kbscfc Forrás: facebook.com/kbscfc ©

Vitelki Zoltán: – Sokkal nehezebb volt ez a mérkőzés, mint ahogyan az kívülről látszott. Nem úgy kezdtük a meccset, ahogy szerettük volna, de a kiállítás magabiztossá tett minket. Annyi helyzetünk volt a végén, hogy ebből a meccsből gálameccs is lehetett volna.

Lipcsei Péter: – Hatvan percet emberhátrányban játszottunk így nagyon nehéz focizni. Nem érdemeltünk vereséget, de ebben a mérkőzésben ennyi volt. A következő találkozón igyekszünk javítani.