DVSC-Manchester United: 0:3

DVSC-Manchester United Budapest, Puskás Ferenc Stadion. A mérkőzést vezette: Massimo Busacca; asszisztensek: Stéphane Cuhat, Francesco Buragina. Percről percre…

93. p A meccs végén még van der Saar fogta Kerekes fejesét. A csatár ezzel búcsúzott a Lokitól, a csapat meg a BL-től, ugyanis a svájci lefújta a meccset. Jöhet az UEFA-kupa.
90. p Bő tíz perc eseménytelenség után a negyedik játékvezető jelezte: három perc hosszabíbtás.
78. p Madar érkezett Böőr helyére.
77. p Sándor Tamás lőtt 24 méterről a jobb alsó sarok mellé.
75. p Egy gyors manchesteri kontra végén Van Nistelrooy lőtt 14 méterről ütemtelenül a bal alsó sarok mellé.
73. p Richardson lecsücsült a kispadra, nem úgy néz ki mint aki visszajönne a pályára.
72. p Böőr jobbról kanyarította középre a labdát, Brnovic és Kerekes egyást zavarták, így Ferdinand felszabadított.
71. p Richardson kért ápolást, akit az oldalvonal mellé szállítottak, most emberelőnyben a Loki.
69. p Böőr jobbról érkező beadása után Sándor Tamás forgolódott a tizenhatoson belül, majd Brnovic elé pöccintett, aki 8 méterről spiccel lőtt, a labda a bal kapufán csattant.
65. p Egy nem túl tempós vendégkontra végén a négy magyar védőre vagy hét manchesteri jutott, Ronaldo gurított vissza a tizenhatos előterében egyedül helyezkedő Richardsonnak, aki kényelmesen átvette a labdát, majd óriási gólt ragasztott Csernyánszki kapujának bal oldalába, 0-3!
61. p A gól után Miller érkezett Fletcher helyett.
60. p Giggs ívelt élesen a kapu elé a bal oldali szögletzászlótól szabadrúgást, Heinze emelkedett a legmagasabbra, és 7 méterről a bal alsó sarokba fejelt, 0-2!
57. p
Szatmári állt be Dombi helyére.
55. p Giggs beadása után Csernyánszki jó kivetődéssel tolta el a labdát a rátörő támadók elől.
47. p Böőr balról érkező beadása után Dombi lőtt a tizenhatos jobb csücskéről, Van der Saarnak kellett védeni.
46. p Két csere: a Lokinál Bogdanovic helyére Brnovic állt, a vendégeknél meg ifitesztelés folyik: Scholes helyett Bardsley.
45. p A hosszabbítás utolsó pillanatában Van der Saar bizonyította, hogy nem véletlenül került a MU-hoz: Sándor Tamás harcolt ki szabadrúgást a tizenhatos vonalán, kissé jobbról. A sértett nagy erővel, laposan lőtt, a labda a felugró sorfal alatt elsüvített, Van der Saar bravúrral ütötte ki a labdát, és a védők felszabadítottak volna, Busacca játékvezető lefújta a félidőt.
44. p Két perc hosszabbítás.
39. p Giggs szöglete után Smith fejelt a jobb alsó sarok mellé 12 méterről.
38. p Máté akasztotta Ronaldót, sárga lap.
37. p Ronaldo egy szabadrúgás-kombináció után laposan lőtt 26 méterről, Csernyánszki fogta a nem túl erős löketet.
35. p Böőr sprintelt 40 métert a labdával, majd Ferdinanddal szemben kiharcolt egy szögletet, amiből aztán nem lett semmi.
31. p Heinze indítása után Ronaldo lőtt nem túl jó helyről, Csernyánszki biztosan védett.
29. p Scholes újabb szögletének Csernyánszki ezúttal alászaladt, a védők azonban kisegítették a kapust.
25. p A gól óta kiegyenlített küzdelem folyik a pályán, bár a labda valamivel többet van az angoloknál, és inkább a debreceni térfélen pattog.
19. p Scholes újabb jobbról beívelt szöglete után Csernyánszkit Van Nistelrooy akadályozta az ötösön belül, így a hosszú oldalon “tökegyedül” érkező Heinze zavartalanul fejelhetett a magyar kapu jobb oldalába, 0-1!
17. p Scholes ívelt a kapu elé jobbról szögletet, Smith 5 méterről fejelt, Csernyánszki látványosan vetődve fogta a nem túl veszélyes fejest.
14. p Máté átívelése után Dombi jobbról lövés helyett inkább Kerekes elé gurított, aki csúnyán eltörte a labdát, így Brown szögletre mentett.12. p Smith buktatta Kerekest, sárga lap.
10. p Gary Neville-t kell ápolni, így áll a játék.
5. p Halmosi szöglete után Máté fejelte le a labdát Sándor Tamás elé, aki 6 méterről fél fordulattal az égbe lőtt.
4. p Vukmir jobboldali beadása után Rio Ferdinand mentett szögletre.