Drámai mérkőzésekkel folytatódott a kosárlabda Euroliga

A versenysorozat honlapán elérhető információk szerint az Euroliga ‘H’ csoportjában az eddig veretlen Fenerbahcse ellen hosszabbítás után, egy ponttal, 75:74-re nyert az eddig pont nélkül álló Zalgiris. Első győzelméért küzdött a ‘G’ csoportban a Partizan mt:s is a Montepaschi Siena vendégeként. Az első negyed után még vezettek, de félidőben már a házigazdáknál volt az előny […]

A versenysorozat honlapán elérhető információk szerint az Euroliga ‘H’ csoportjában az eddig veretlen Fenerbahcse ellen hosszabbítás után, egy ponttal, 75:74-re nyert az eddig pont nélkül álló Zalgiris.
Első győzelméért küzdött a ‘G’ csoportban a Partizan mt:s is a Montepaschi Siena vendégeként. Az első negyed után még vezettek, de félidőben már a házigazdáknál volt az előny – 38:37. A harmadik negyed után egyenlő volt az állás. A végjátékban a Montepaschi nyert 77:74-re.