Diplomások lettek a Miskolci Egyetemen

Akt.:
Diplomások lettek a Miskolci Egyetemen
Diplomások lettek a Miskolci Egyetemen - © Fotó: Kozma István
Miskolc – Az Észak-Magyarországnál és Borsod Online-nál hagyomány, hogy minden esztendőben közli a Miskolci Egyetemen aktuálisan végző hallgatók névsorát a diplomaosztók napján, ezzel is köszöntve az oklevelüket megkapókat.



Műszaki Földtudományi Kar

Mesterképzési szakon oklevél

Buszlai Tibor, Janics István, Kádár Beáta, Kazai Levente, Kovács Gábor, Markó Gábor, Seres Lehel, Szárnya Gábor

Alapképzési szakon oklevél

Andrássy Ferenc, Balogh Tamás, Bense Bence Dávid, Brevák Tamás, Ecsedi Balázs, Farkas Edit, Flaskó István Tamás, Földesi András, Gajtkó Attila, Kapéri Levente, Kardos Dénes, Kazai Péter, Kovács Ágnes, László Attila, Lugosi Gergely, Mogyorósi Gábor, Molodih Johanna, Nagy Andrea, Ökrös Bence, Remeczki Ferenc, Sándor Tamás, Szász Judit

Műszaki Anyagtudományi Kar

Anyagmérnöki mesterszak

Babus Lilla, Böszörményi Szebasztián, Fülepi Dezső, Graj Márton, Hamzók Tivadar, Iván Kornél, Kugler Balázs, Nagy Ádám Kristóf, Nádasdi Krisztián, Széles Zsolt, Szőlősi Ákos

Kohómérnöki mesterszak

Fróna László, Harangi Zoltán, Majer Judit Éva, Szabó Dávid, Tóth Gergely Bálint, Tóth Tibor Benjamin,

Anyagmérnöki alapszak

Balogh Tamás, Bartus Bence, Béres András, Demeter Daniella, Gál Alexandra, Gyimesi Adrienn, Gyökér Zoltán Dávid, Kátai Dániel Imre, Korózs József, Kurovics Emese, Mazula Kristóf, Nyitrai Szabolcs, Obóczki Ádám, Papp Zsófia, Somlyai-Sipos László, Szabó Szilárd, Szegedi Nóra, Terjék Andrea

Gépészmérnöki és Informatikai Kar

Egyetemi szintű Műszaki informatikai szakon oklevél

Kovács Antal

Főiskolai szintű Gépészmérnöki szakon oklevél

Juhász Gergely Károly

Gépészmérnöki mesterszakon kitüntetéses oklevél

Petrik Máté

Gépészmérnöki mesterszakon oklevél

Bakondi Tibor, Csák Viktor, Csorbai Péter, Francko Rudolf, Gábor Zoltán, Görögh Imre, Henyecz Dávid, Horváth Noémi, Juhász Ádám, Kasza Dávid, Kertész Péter, Nagy Dóra, Petró László, Réti-Nagy Tamás, Sereg Lóránd, Szekeres Zsófia, Szűcs Máté, Tamás Gábor, Veréb Csaba, Volascsek Péter

Logisztikai mérnöki mesterszakon oklevél

Laszák Gergely

Mechatronikai mérnök mesterszakon kitüntetéses oklevél

Cservenák Ákos, Rónai László

Mechatronikai mérnök mesterszakon oklevél

Kiss Bence, Szántai István Gábor, Tisza Balázs

Mérnök informatikus mesterszakon oklevél

Balog Lóránd, Barta János, Kiss Dániel, Knizner Gábor, Konkoly Krisztián, Salai-Boldizsár Levente, Sándor Ákos, Szabó Gergő, Szabó Martin, Urbán Norbert

Villamosmérnöki mesterszakon oklevél

Dienes Attila, Ferenc István Csaba, Orosz Erik, Szálku István János, Vincze Balázs György

Energetikai mérnöki alapszakon kitüntetéses oklevél

Győri András

Energetikai mérnöki alapszakon oklevél

Faragó Dávid, Gáthi Tamás, Illavszky Vanda, Jakubinyi Máté, Kovács István, Minyóczki Ágnes, Podráczki Réka, Szabó Péter, Tóth Dániel, Zsigó Martin

Gazdaságinformatikus alapszakon kitüntetéses oklevél

Tamás Judit

Gazdaságinformatikus alapszakon oklevél

Gál Enikő Lili, Kun Dániel Péter, Pogácsás Gábor, Sike Viktor, Sztrik Laura Odett, Varannai Zsófia

Gépészmérnöki alapszakon kitüntetéses oklevél

Hardai Ibolya, Kis Tünde Gyöngyi, Spisák Bernadett

Gépészmérnöki alapszakon oklevél

Baffi Anikó, Bakos Balázs, Barta Máté, Bayer Marcell Henrik, Bányai Tamás, Bodó Gergő, Brebán Dóra, Csuzda Tamás, Daruka Márton, Debreceni István, Dobó Dániel, Erdős Gábor, Fodor Szabolcs, Gere Márton Pál, Hemrik Dávid, Hodák Dávid Zoltán, Jakab Gábor, Jászberényi Dániel, Juhász Erik, Kalinák Fanni, Kecsmárszki György, Kovács Ádám, Kovács Gábor, Kovács Károly, Kovics Beáta, Laky Richárd, Langmár Gábor, Mandula Dávid, Margitai Péter Máté, Mácsi Milán Márk, Migróczi Ádám, Minyó Viktor, Molnár Flóra Csilla, Montvai Renátó, Moravecz Ádám, Nagy Zsolt, Németh Gergely, Orosz Imre, Orosz Péter, Póka György, Protovin Tamás, Puskás Tibor, Rádóczi Endre, Sándor Csaba, Simon Emma, Stefán Márk, Szőnyi Szabolcs Bence, Szűcs Viktória, Tóth Emese Flóra, Tőkés Katalin, Urbán József, Vajda Ádám, Varga Dániel, Varró Béla, Vincze Gergely József, Wölfl Péter, Zsebe Zsolt

Ipari termék- és formatervező mérnöki alapszakon kitüntetéses oklevél

Pető Márton

Ipari termék- és formatervező mérnöki alapszakon oklevél

Kublik Beáta Edit, Mátyás Laura, Németh Zsuzsanna, Novák Jusztina

Mechatronikai mérnöki alapszakon oklevél

Balajti Dániel, Horváth Tibor, Kiss Viktor, Kubányi György, Mezei Miklós, Szalóki Dániel Károly, Szűcs Imre, Zvada Tamás

Mérnök informatikus alapszakon oklevél

Burai Gergő Dávid, Császi József Krisztián, Csizmár Roland, Fodor Máté, Fogt Tamás, Gulyás István, Harda Miklós Ádám, Herendy Gábor, Kecskés Norbert, Klusóczki Dávid, Lezsák Sándor, Nagy Dávid, Nagyszegi Bence, Papp Máté, Pásztor Ákos, Szabó Árpád, Tar Péter, Váradi Melinda, Watah Veronika Edina

Műszaki menedzser alapszakon oklevél

Andó Alexandra, Asztalos Ádám, Fotiu Aphrodite, Hok Zsófia, Jeney Ákos, Kovács Kitti, Leyszek Arnold, Mácsay Vivien, Mádi Evelin, Molnár Rita, Nagy Beatrix, Ónodi Bíborka, Rémiás Marianna, Sándor Dávid Károly, Soltész Orsolya, Somogyi Márk, Tihor Rikhard

Programtervező informatikus alapszakon oklevél

Kálmán Roland, Kurilla Botond, Márton László, Sülyi Ákos Ágoston, Svajko Péter

Villamosmérnöki alapszakon kitüntetéses oklevél

Földi Szabolcs

Villamosmérnöki alapszakon oklevél

Beleon Krisztián, Boczki Martin János, Csécsi Levente Dávid, Dudás Róbert, Egri Kornél, Forgács Zsófia, Geda Dávid, Gibárszki Gábor, Gyerák Gábor László, Hlács Béla, Jakab Gergely Sándor, Jaskó László, Jámbor Lajos, Juhász Ákos György, Juhász Evelin, Juhász Gergely, Kiss Csaba, Kiss Dávid, Kiss Péter, Koba Máté, Kotán Tamás Balázs, Kovács István, L. Kiss Márton, Lenkei Zoltán Gábor, Máté Zoltán, Nagy Norbert, Nagy Roland Ádám, Papp Milán, Pájer László, Pintér Attila, Pónya Balázs, Rakovszky Zoltán, Sereg Tamás Dávid, Sike Zoltán, Szalai László, Székely Imre, Takács Dániel, Toldi-Tóth Bence, Tóth Boglárka, Tóth Péter, Türk Norbert, Uher Gábor, Urbán Alex, Varga István

Állam- és Jogtudományi Kar

Jogász szak

Bajtai Gábor, Bakos Olivér, Berta Vivien, Bukovinszky-Mizsei Dominika, Demkó Daniella, Dobi Katalin Margit, Fehér Szabolcs, Hajdúné Kacsándi Zsuzsa, Hasoon Fatima, Hudák Gabriella, Ivánné Balázs Mária, Juhász József, Kálmán Péter, Kiss Alexandra, Koczka Klára, Nagy Emőke, Nagy Lívia Nikoletta, Pásztor Zsófia, Pető Ernő Zsolt, Szabó Zsófia, Szilágyi Ildikó, Takács Réka, Uliganyec Ildikó, Vámosi Rebeka, Varga Sándor, Vitányi Orsolya

Igazgatásszervező alapszak

Batki Bence, Bor Krisztina, Gergely Alexandra, Győri Orsolya, Kisbenedek Dóra, Varga Viktória

Igazságügyi igazgatási alapszak

Bíró Beáta, Csík Anita, Fülöp Dóra, Kis Katalin, Kóródi Renáta, Márta Viktória, Molnár József, Schwarz Edina

Jogi felsőoktatási szakképzés

Leitner Kitti

Munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási alapszak

Bodolai Mónika, Magyar Beáta, Orbán Krisztián, Rőczei Nóra Ivett, Takács Anetta

Bölcsészettudományi Kar

Kredites képzések

Magyar nyelv és irodalom szak

Pásztor Mónika

Történelem szak

Gyarmaty Attila

Alapszakos képzések

Anglisztika (BA)

Gyányi Emese, Kunos Tamara, Lempner Laura, Pavlik Emőke, Vizsolyi Alexandra

Germanisztika (BA)

Bárdos Bence

Kulturális antropológia alapszak (BA)

Mánik Áron

Szociális munka (BA)

Dargai Tamás Péter, Kada Mária, Kocsis Bernadett, Lelovics Rita, Zsiros Kitti

Szociológia (BA)

Varga Ottilia

Történelem (BA)

Brezovszky Tamás, Hajkó Attila, Sebestyén Enid

Mesterszakos képzések

Kulturális antropológia (MA)

Major Róza

Szakirányú továbbképzések

Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzés

Pál Éva

Tanári mesterszakos képzések

Angoltanár–Magyartanár (MA)

Schäffer Anett

Angoltanár–Némettanár (MA)

Vas Enikő

Angoltanár–Történelemtanár (MA)

Arany Veronika, Dávid Szabina

Magyartanár–Ember és társadalom műveltségterületi tanár MA

Dohányos Bernadett, Kiss Veronika

Némettanár–Angoltanár (MA)

Henczel Ildikó

Történelemtanár–Földrajztanár (MA)

Veres Zoltán

Történelemtanár–Magyartanár (MA)

Hogya Orsolya, Rózsa Katalin

Történelemtanár–Némettanár (MA)

Fehér Vivien

Gazdaságtudományi Kar

Hagyományos képzésben okleveles közgazdász diploma

Melles Maximilián

Mesterképzésben okleveles közgazdász diploma

Balogh Nikolett, Barabás Edina, Becseiné Kádas Ivett Mária, Bóta Zsuzsanna, Bronner Zita, Csók Enikő, Csontos Viktor, Faragó Tamara, Fóris Szilvia, Fügedi Valéria, Galambos Katalin, Gecse Dóra, Hajdu Gergő, Horváth Ádám Imre, Illés Nikolett, Jancsurák Gergő, Kiss Virág, Kollár István, Kompár Georgina, Körmöndi Anita. Kridlová Anita, Pallai Szilvia, Páll Liliána, Pancuráková Renáta, Pataki Zita, Polyák Péter, Sejkoczki Ádám, Szakács Zsófia Mária, Szentirmai Tamás, Tarr Zsuzsanna,Tengely Ildikó, Török Péter, Török Réka, Türk Andrea, Udvari Judit, Zelei Zsófia

Alapképzésben közgazdász oklevél

Babar Bianka, Bánfi Ildikó, Barna Gábor, Bognár Zsuzsanna, Czinege Bonifác, Császár Erzsébet, Csikja Zsolt, Csizmár Dorottya, Csontos Péter, Danás Evelin, Dozsnyák Gergő, Erdős Gréta, Fábián Kitti, Farkas Kitti, Fehér Márton, Füz Nikoletta, Gál Tímea, Gilányi Noémi, Horváth Csaba Márk, Jakabné Baranyi Beatrix Mónika, Kapuszta Nikolett, Kertes Enikő Katalin, Kovács Zsófia, Krajczár Alex, Lantos Nóra Noémi, Leskó Gábor, Lutián Endre Máté, Mérő Diána Éva, Móré István, Nagy Nikoletta, Nyeste Alexa Laura, Oszlánszky Renáta, Pálfi Nóra, Pappné Varga Zsuzsanna, Plósz Evelin, Polonkai Eszter, Rémiás Vera, Rózsavölgyi Nóra, Stadinger Zsófia, Szabó Erika, Szabó Judit, Szabó Nóra Réka, Száraz Dóra, Tamók Klaudia, Váradi Cintia, Vostyár András

Szakközgazdász oklevél

Humánmenedzsment szakon

dr. Lövei Bernadett

Mérnök-közgazdász szakon

Molnár Éva

Egészségügyi Kar

Egészségügyi gondozás és prevenció alapszak

Keresztes Klaudia

Egészségügyi szervező alapszak

Besenyeiné Balatoni Henriette, Ágfalvi Zsanett Marianna, Bordás Anikó Mária, Broda Katalin, Burka Nikoletta Zsuzsanna, Csizmadia Julianna Lilla, Domonkos Adrienn, Fábián Dóra, Fehér Annamária, Feke Orsolya, Gönczi Kinga, Gyantár Anikó, Hoblyák Szimonetta, Kévés Edit, Kolozsvári Gréta, Kovács Kitti, Kovács Marianna, Kovács Zsófia, Kövér Tünde, László Eszter, Lengyel Bence, Major Emőke, Molnár Anna, Orosz Andrea, Papp Beatrix, Péli Mercédesz Judit, Ravasz Orsolya, Sitkey Mariann, Tóth Anita, Tóth Enikő, Tóth Viktória, Zuti Gréta, Zsurek Tímea

Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus alapszak

Galamb Gergő

ÉM


Videón a Miskolci Egyetem diplomaátadó ünnepségei

Újdonsággal rukkolt elő a Miskolci Egyetem: a rendezvényekkel egyidőben, élőben követhették az interneten az érdeklődők a 2016. február 5-én tartandó diplomaátadó ünnepi szenátusi ülések eseményeit.

Fotók: Diplomaosztó a Miskolci Egyetemen

Miskolc – A Miskolci Egyetemen a Műszaki Földtudományi Kar, a Műszaki Anyagtudományi Kar, valamint a Gépészmérnöki és Informatikai Kar végzősei vehették át diplomájukat csütörtökön.