Diósgyőri kosárlabda utánpótlás-eredmények

Akt.:
Diósgyőri kosárlabda utánpótlás-eredmények
Miskolc – A diósgyőri női kosárlabdacsapat-utánpótlás együtteseinek múlt hét végi eredményei.

Kadet (U17) kiemelt országos bajnokság, keresztjáték a döntőbe jutásért, 1. mérkőzés

Miskolc, szombat: DVTK-ÉLKSK – Török Flóris-Törekvés SE ,,A” (Budapest) 55-45.


Serdülő (U15) regionális bajnokság, Észak-keleti 3. forduló

Salgótarján, szombat, A-csoport: DVTK-ÉLKSK Mezőcsát – Beszterce KK (Salgótarján) 58-30, DVTK-ÉLKSK Sátoraljaújhely-Ózd – Debreceni KA-DSI „B” 42-60, Beszterce KK (Salgótarján) – DVTK-ÉLKSK Sátoraljaújhely-Ózd 32-42, DVTK-ÉLKSK Mezőcsát – Debreceni KA-DSI „B” 71-69.


Tini (U13) regionális bajnokság, Felsőház 3. forduló

Százhalombatta, vasárnap, A-csoport: Zsíros Akadémia Kőbánya (Budapest) – DVTK-ÉLKSK Ózd 66-35, BEAC-Farkasrét Újbuda KA – DVTK-ÉLKSK Ózd 78-46.


Tini (U13) regionális bajnokság, Alsóház 3. forduló

Budapest, szombat, C-csoport: DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros – Török Flóris-Törekvés SE „B” (Budapest) 28-76, Keresztúri KS (Budapest) – DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 76-48.

Salgótarján, vasárnap, E-csoport: DVTK-ÉLKSK SZ (Miskolc II.) – Beszterce KK (Salgótarján) 93-10, Ceglédi EKK – DVTK-ÉLKSK SZ (Miskolc II.) 33-39.


Kenguru (U11) bajnokság, Keleti régiós dzsembori, vidéki helyosztó

Szolnok, vasárnap: Ziccer Fehértigrisek (Debrecen) – ÉLKSK-Tiszaújváros 22-60, ÉLKSK-Tiszaújváros – SZECSKA Szöcskék (Szolnok) 32-21.


Kenguru (U11) bajnokság, regionális dzsembori

Debrecen, szombat: ÉLKSK-Miskolc – Miskolci VSI Vadmacskák 56-38, Zsákoló Zsiráfok (Nyíregyháza) – ÉLKSK-Miskolc 57-38. A nyíregyházi csapat jutott a 16 csapatos országos döntőbe.


Kenguru (U11) bajnokság, 2. régió, 8. forduló

Miskolc, szombat, A-csoport: ÉLKSK-Zemplén – Szerencs VSE (fiú) 13-88, Miskolci EAFC Basket Bulls (fiú) – ÉLKSK-Zemplén 83-28.

Eger, szombat, B-csoport: Egri Kék Oroszlánok (fiú) – ÉLKSK-Mezőcsát 53-34, ÉLKSK-Mezőcsát – Egri Kis Oroszlánok (fiú) 41-62.

Szerencs, vasárnap, C-csoport: Szerencsi Darazsak (fiú) – ÉLKSK-Szikszó 41-53, ÉLKSK-Ózd – Szerencsi Darazsak (fiú) 20-43, ÉLKSK-Szikszó – ÉLKSK-Ózd 59-23.

Miskolc, vasárnap, D-csoport: Salgótarjáni KI (fiú) – ÉLKSK-Miskolc P 27-41, ÉLKSK-Miskolc P – Fürge Gyík DSE Sátoraljaújhely (fiú) 39-36.








hirdetés