Kiváló sportolókat díjaztak Miskolcon

Akt.:
Elismerésben részesültek a miskolci bajnokok
Elismerésben részesültek a miskolci bajnokok - © Fotók: Kozma István
Miskolc – A miskolci Művészetek Házában hétfőn este tartották az idei esztendőben kiválóan szerepelt miskolci sportolók díjátadó gálaünnepségét.

Elismerésben azok részesültek, akik ifjúsági, junior és felnőtt kategóriában országos bajnokok lettek, a világ- és az Európa-bajnokságon 1–6. helyezést értek el, valamint a diákolimpiai győztesek, az első osztályú felnőtt baj­nokságokban dobogóra kerültek, továbbá a nemzetközi porondon bi­zonyítottak a 2018-as évben.

A hétfőn díjazott sportolók:

Amerikai futball:
Andre Whyte, Anton Ushenko, Baranyai Péter, Bencze Balázs, Bodnár Benedek, Csuhai Soma, Deante Battle, Dobrosi Zsolt, Eaton Demetrius Lamar, Faller Bálint, Fenyvesi Csaba, Hanász Róbert, Imricskó Péter, Jónás Máté, Kádas László, Károly Máté, Katona Ádám, Krajnyák Patrik, Laktionov Andrii, Lesiv Pavlo, Márkus Gergő, Mauritio Uribe, Miskolci Gábor, Nagy Donát, Nagy Soma, Nahornyak Yuriy, Orosz Gábor, Rakhimov Yevhen, Sándor Dezső, Sarkadi Flórián, Schwak Renátó, Sonnenschein Kristóf, Stadler Dániel, Szabó Dávid, Szabó Krisztián, Szabó Martin, Szabó Roland, Szegedi Kristóf, Szeszák Dániel, Szilvasán Marcell, Varga Zoltán, Vasyl Jordan, Victor Jonatan, Vitaliy Melnyik (mind Miskolc Steelers).

Atlétika:
Bacsa Fanni, Farkas Balázs András, Harsányi Júlia, Iván Levente, Iván Zsombor, Papp Dorina, Pintér Erik, Schein Péter, Tigyi József, Török Gergely (mind Miskolc Városi Sportiskola).

Biatlon:
Nyilas Gréta (Miskolci Honvéd Sport Egyesület).

Birkózás:
Balázs Éda, Bíró Balázs, Botos Dominik, Kocsis Ferenc, Koleszár Evelin, Szinay Csaba, Zurai Rajmund (mind Miskolc Városi Sportiskola), Lakatos Győző (Diósgyőri BC), Sipeki Károly (Diósgyőri BC), Berki Richárd (Téglagyári Baptista Sportegyesület), Nagy Tibor Ronaldo (Téglagyári Baptista Sportegyesület).

Cselgáncs:
Balázs Bálint, Bazsányi Dorka, Faragó Petra, Göndör Kristóf, Kriza Anna, Sáfrány Péter, Turánszki Zalán (mind Miskolc Városi Sportiskola), Tóth Lotti (Miskolci JC), Feczkó Csanád (Miskolci VSC).

Íjászat:
Bakó Szabina, Berecz Béla, Keresztessy László, Kocsis Dorka Panna, Lázár Gábor, Vartnal Botond (mind Haza-Húzó Hagyomány Egészség Természetvédő Íjász Egyesület).

Jégkorong:
Adorján Attila, Albert Tibor, Anssi Rantanen, Bernáth Milán, Berta Ákos, Colin Joe, Gőz Balázs, Hajós Roland, Kiss Bence, Kiss-Rusk Jedrick, Kulmala Rasmus, Köllő Roland, Láda Balázs, Leppänen Jarkko, Magosi Bálint, Miskolczi Márk, Nikandrosz Galanisz, Pavuk Attila, Ritó László, Sakaris Peter, Tóth Adrián, Tóth Gergő, Vas János, Vojtkó Mátyás (mind DVTK Jegesmedvék).

Ju Jitsu:
Körmöndi Marcell, Sejkocki Dávid, Szabó Alex (mind Miskolci Ju Jitsu Egyesület).

Karate:
Bérczes Botond, Szilágyi Gergő, Tóth Vanda (Justitia Fuji-Yama Sportegyesület).

Kerékpár:
Csorba Milán, Feledy Bence, Galuska Márk, Geller Gergő, Kertész Botond, Leányvári Sára, Lónyai Balázs, Lónyai Levente, Takács-Valent Márk, Takács-Valent Máté, Tóth Emese, Tóth Réka (mind Kis-Galya Közhasznú Sportegyesület).

Kosárlabda:
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium (Földi Boglárka, Hegedüs Aténé Kata, Szemerszki Mária, Vukicevic Mila).

Mazsorett:
Aldan Anna, Árvai Gréta, Bacsó Fanni, Bacsó Mariann, Balina Tamara, Bertók Boglárka, Borbély Bianka, Haluska Martina, Hollósi Dóra, Kollár Nóra, Lukács Eszter, Mágori Bernadett, Nagy Tímea, Nagy Vivien, Palásthy Zsófia, Sarok Flóra, Spisák Dorina, Szabadka Szabina, Szigeti Dorka, Vajóczki Eszter (mind Miskolci Mazsorett Együttes).

Muaythai:
Bordás Alex, Spéth Norbert, Szakolczai Martin (mind Vita Gym Muaythai Klub).

Ökölvívás:
Horváth Milán, Mester Soma (mind Miskolc Városi Sportiskola).

Öttusa:
Haraszin Linda (Swimming Pentathlon Club).

Rádiós tájfutás:
Kovács Attila Gábor (Zöld Sportok Clubja).

Sakk:
Pribelszky Bence, Vanczák Tamás (mind Miskolc Városi Sportiskola), Almási István, Almási Zoltán, Antal Gergely, Bartel Mateusz, Bérczes Dávid, dr. Füsthy Zsolt, Handó
Vilmos, Korpa Bence, Kozák Ádám, Kravtsiv Martyn, Kun Gábor, Kuzubov Jurij, dr. Medvegy Nóra, Nayhebaver Martin, Pelletier Yannick, Rakhmanov Aleksandr, Szabó Gergely, Torma Róbert, Vidit Santhos Gujrathi (mind DVTK).

Sí:
Büki Ádám (Miskolci Honvéd Sport Egyesület).

Sportlövészet:
Bényei Bálint, Huszti Róbert, Matusek Réka, Zsarnay Zsolt (mind Miskolci Vasutas Sportlövő Egyesület), Büki Dávid (Miskolci Honvéd Sport Egyesület).

Steelleaders:
Baffi Réka, Bálint Flóra, Bíró Fruzsina, Dudás Vanda, Kiss Lea, Monostori Anna, Ninausz Bianka, Szanyi Fruzsina, Szász Réka, Tamás Kinga, Béres Hanga Viktória, Dobrosi Réka, Fodor Alma, Szövördi Bodza, Torma Dorka, Varga Sebők Emma, Láng Dorka (mind Miskolci Steelleaders Sport Egyesület).

Tájékozódási kerékpár:
Tamás Bence, Tamás Tibor, Tóbis Anita, Tóbisné Várady Szilvia, Viraszkó Zoltán (mind Diósgyőri TC).

Tájfutás:
Demeter Ambrus, dr. Kottman Dezső, Musinsky Tomas, Németh Luca, Tölgyesi Tamás, Tugyi Levente, Szűcs Botond (mind Diósgyőri TC).

Teke:
Orosz Béláné, Sisenszki Péter (mind Denevér Sport Egyesület).

Úszás:
Baranyi Judit, Baranyi Mária, Baranyi Valéria, Hatvani János, Jurák Árpád, Pásztor Róbert (mind Miskolci Vízművek Sport Club), Kontravácz Csaba, Kukk Marcell, Porcs Attila, Réz Róbert (mind Mozgáskorlátozottak Akarat Sportegyesület).

Vívás:
Egerszegi Alexandra, Gergely István (mind Diósgyőri Vívó Egyesület).

Kiemelt díjazottak

Cselgáncs: Tóth Apor (Miskolci VSC), Gercsák Szabina (DVTK-Miskolci Judo Club).

Kajak-kenu: Orosz Adrienn, Viola Viktor (mind MVSI–Diósgyőri Kajak-kenu Sport Club), Posta Réka (Miskolc Városi Sportiskola).

Kosárlabda: Kiss Angelika (Aluinvent-DVTK).

Öttusa: Guzi Blanka (Swimming Pentathlon Club).

Úszás: Sztankovics Anna (Miskolc Városi Sportiskola).

Vívás: Nagy Kinga (Diósgyőri Vívó Egyesület).

Vízilabda: Pannergy-Miskolci Vízilabda Club (Nagy Ádám, Vadovics Viktor Miklós. Pannergy-MVLC, csapatban: Csoma Kristóf, Kuzmenko Aleksei, Nagy Ádám, Hornyák Olivér, Berta József, Alexander Brant Bowen, Vadovics Viktor Miklós, Sánta Dániel János, Lukács Dénes Dorián, Sasa Misic, Milos Milicic, Halek Márton, Kósik Soma, Dőry Farkas, Jakab Dániel).

ÉM


Kiváló diákokat díjaztak a miskolci városházán
Miskolc - Középiskolák legeredményesebb diákjai kaptak elismerést Miskolc önkormányzatától. Az ünnepséget a városháza dísztermében rendezték annak a 43 tanulónak, akik tanulmányi, szakmai vagy kulturális téren kiemelkedő teljesítményt nyújtottak. A fiatalokat dr. Kiss János, Miskolc alpolgármeste...



Diósgyőr.
BOON.HU

További hírek a BOON - Sport - DVTK kategóriából






hirdetés