Díjátadó ünnepség: Miskolc legjobb sportolóit jutalmazták

Akt.:
A ju-jitsusok Mellik Béla (középen) vezetésével
A ju-jitsusok Mellik Béla (középen) vezetésével - © Fotó: Kozma István
Miskolc – Miskolc önkormányzata elismeréseket nyújtott át a 2016-ban kiemelkedő eredményt elért sportolóknak és edzőiknek.

Az ifjúsági, junior és felnőtt kategóriákban országos bajnokokat, illetve világ- és Európa-bajnokságon 1–6. helyezést elért sportolókat, továbbá a sportági szakszövetségek diákolimpiai győzteseit díjazták a Művészetek Házában.

varosi_sportolo_dijatado_08

Amerikai futball

Miskolc Steelers (Aggod Péter, Antonio Phelippe Dantas de Lira Barros, Anthony Jerome Benson, Balla Nándor, Barna Miklós, Branyiczki Bence, Csulik Tamás, Dion Mario Williams, Funák Flórián, Gonda Gergely, Grujic Strahinja, Jónás Máté, Károly Máté, Kiss Róbert, Kiss Tamás, Krajnyák Patrik, Leon Milosevic, Menczel Dániel, Nagy Donát, Orosz Dénes, Pipoly Dominik, Popovics Ákos, Sarkadi Flórián, Schwak Renato, Szabó Dániel, Szabó Dávid, Szabó Martin, Szabó Roland, Szálkai Patrik, Szegedi Kristóf, Timothy Richardson, Tózsér Máté, Troy Rice, Varga Zoltán, Vasyl Jordan, Victor Jonathan, Zöld Gergő, edző: Száraz Zsolt, Eaton Demetrius Lamar, Imricskó Péter).

Atlétika

Büki Ádám (Miskolci VSI), Harsányi Tamás (Miskolci VSI), Iván Levente (Miskolci VSI), Karlowits Tamás (Miskolci VSI), Kovács Soma (Miskolci VSI), Pataki Anna (Miskolci VSI), Tinta Tamara (Miskolci VSI), Tyukodi Dániel (Miskolci VSI).
Edző: Deák Géza (Atlétika) (Miskolci VSI), Papp János (Atlétika) (Miskolci VSI), Szász László (Atlétika) (Miskolci VSI), Szűcs József (Atlétika) (Miskolci VSI), Zámbori Zoltán (Atlétika) (Miskolci VSI).

Biatlon

Büki Ádám (Miskolci Honvéd SE), Tamás Bianka (Miskolci Honvéd SE).
Edző: Büki Gábor (Miskolci Honvéd SE), Szőllősi István (Miskolci Honvéd SE).

Birkózás

Jászkai Imre (Diósgyőri VTK), Jászkai István (Diósgyőri VTK), Lakatos Győző (Diósgyőri VTK), Ördög Balázs (Diósgyőri VTK), Porteleki Dávid (Diósgyőri VTK), Sipeki Károly (Diósgyőri VTK), Almási Zsuzsanna (MVSI-DBC), Botos Dominik (MVSI-DBC), Kocsis Ferenc (MVSI-DBC), Zurai Rajmund (MVSI-DBC).
Edző: Repka Attila (Diósgyőri VTK), Bacsó Alex (MVSI-DBC), Juhász Sándor (MVSI-DBC).

Boccia

Langauer Katalin (Mozgáskorlátozottak Akarat SE).
Edző: Lénárt György (Mozgáskorlátozottak Akarat SE).

Cheerleaders

Miskolc Steelleaders SE (Balogh Petra, Csató Zita, Hajdú Daniella, Hernádi Dorka, Hrascs Noémi, Kánya Anett, Kisbenedek Csenge, Láng Dorka, Lányi Anna, Monostori Anna, Saláta Réka, Sándor Laura, Szabó Csenge, Szabó Csilla, Szarka Anna, Tóth Réka Bianka, Tóth Zita Enikő, Willner Cintia, edző: Molnár Ágnes, Tanyi Enikő, Tarr Miklós).

Cselgáncs

Czerlau Alexandra (Hell Miskolci JC), Czerlau Mercédesz (Hell Miskolci JC), Gercsák Szabina (Hell Miskolci JC), Maksa Csaba (Hell Miskolci JC), Bartha Ákos (Miskolci VSC), Faragó Petra (Miskolci VSC), Feczkó Botond (Miskolci VSC), Feczkó Csanád (Miskolci VSC), Gecsei Dorottya (Miskolci VSC), Kövesi Karina (Miskolci VSC), Tóth Apor (Miskolci VSC), Turánszki Zalán (Miskolci VSC), Bazsányi Dorka (MVSI-MVSC), Muntyán Eszter (MVSI-MVSC), Pásztor Eszter (MVSI-MVSC).
Edző: Flórusz János (Hell Miskolci JC), Szabó László (Hell Miskolci JC), Kálmán Tibor (Miskolci VSC), Shima Tacuto (Miskolci VSC), Gecsei László (MVSI-MVSC), Nagy Sándor (MVSI-MVSC).

varosi_sportolo_dijatado_13

Erőemelés

Fazekas János (Miskolci VSC), Mészáros Dávid (Miskolci VSC), Tóth Zsolt (Miskolci VSC).
Edző: Mészáros László (Miskolci VSC).

Íjászat

Berecz Béla (Haza-Húzó HET Íjász SE), Gerőcs Fanni (Haza-Húzó HET Íjász SE), Krajnyák Bence (Haza-Húzó HET Íjász SE), Lázár Gábor (Haza-Húzó HET Íjász SE), Lukács Laura Dzsenifer (Haza-Húzó HET Íjász SE), Mata Krisztián (Haza-Húzó HET Íjász SE), Racskóné Ribárszki Orsolya (Haza-Húzó HET Íjász SE), Szűcs Bence (Haza-Húzó HET Íjász SE), Tóth Abigél (Haza-Húzó HET Íjász SE), Varga Dalma (Haza-Húzó HET Íjász SE), Varga Zsolt Árpád (Haza-Húzó HET Íjász SE), Vartnal Botond (Haza-Húzó HET Íjász SE).
Edző: Keresztessy László (Haza-Húzó HET Íjász SE), Racskó Gyula (Haza-Húzó HET Íjász SE), Tóth Géza (Haza-Húzó HET Íjász SE).

Jégkorong

DVTK Jegesmedvék (Adorján Attila, Albert Tibor, Galanisz Nikandrosz, Hajós Roland, Kiss Bence, Laczkó Ákos, Láda Balázs, Leppanen Jarkko, Miskolczi Márk, Pavuk Attila, Popovics Patrik, Ritó László, Tóth Adrián, Vojtkó Mátyás, edzők: Mayer Péter).

Ju-Jitsu

Körmöndi Dániel (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Krebán Olivér (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Máthé Ádám (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Sejkoczki Dávid (Miskolci Ju Jitsu Egyesület).
Edző: Mellik Béla (Miskolci Ju Jitsu Egyesület).

Kajak-kenu

Kornidesz Máté (Miskolci VSC), Molnár Máté (Miskolci VSC), Posta Réka (Miskolci VSC), Tarcsi Levente (Miskolci VSC), Orosz Adrienn (Miskolci VSI).
Edző: Guba Attila (Miskolci VSC), Orosz Sándor (Miskolci VSI).

Karate

Szilágyi Gergő (Justitia Fuji-Yama SE).
Edző: Kis Virág (Justitia Fuji-Yama SE).

Kerékpár

Csorba Zoltán (Kis-Galya KSE), Lónyai Levente (Kis-Galya KSE), Magyar Bendegúz (Kis-Galya KSE), Takács-Valent Máté (Kis-Galya KSE).
Edző: Kirilla László (Kis-Galya KSE), Sikter Zsuzsanna (Kis-Galya KSE).

varosi_sportolo_dijatado_02

Kosárlabda

Aluinvent-DVTK (Alyssia Brewer, Arad Zsófia, Bach Boglárka, Bálint Réka, Bartucz Daniella, Czank Tímea, Horti Dóra, Horváth Bernadett, Kalocsai Dorina, Rasheed Rita Salwa, Roneeka Hodges, Sikora Emőke, Szabó Petra, Szécsi Orsolya, Tatsiana Likhtarovich, Tina Jovanovic, edzők: Miguel de Jesús López Alonso, Ambrus Erzsébet, Fodor Csilla).

Műkorcsolya

Bajáky Olivér (Havasszépe SE), Sulák Veronika (Havasszépe SE), Szikszai Zsuzsanna (Havasszépe SE).
Edző: Bikfalvi Tünde (Havasszépe SE).

Ökölvívás

Horváth Milán (M1 Fitness), Kocsis Richárd (M1 Fitness).
Edző: Siroki Norbert (M1 Fitness), Váradi Gábor (M1 Fitness).

Pentathlon

Dédesi Krisztina (Swimming PC), Filip Zoárd (Swimming PC), Guzi Blanka (Swimming PC), Halász Anna (Swimming PC), Haraszin Gréta (Swimming PC), Haraszin Linda (Swimming PC), Hornyik Hanna (Swimming PC), Hornyik Mira (Swimming PC), Kozma Laura (Swimming PC), Kozma Réka (Swimming PC), Szabó Alexa (Swimming PC).
Edző: Fázold Henrik (Swimming PC).

Rádiós tájfutás

Kovács Attila Gábor (Zöld Sportok Clubja).

Szinkronkorcsolya

Miskolci Jégvirág Korcsolya Klub felnőtt (Afonyi Márta, Havasi Emese, Molnár Virág, Szabó Lilla, Wágner Barbara). Miskolci Jégvirág Korcsolya Klub ifjúsági (Balga Lili, Bonczi Fanni, Flekács Alexandra, Fülöp Gréta, Gaál Anna, Hercsik Tímea, Huszár Dóra, Lakatos Kitti, Lakatos Hanna, Leskó Eszter, Nagy Dalma, Németh Anna, Osváth Zsuzsanna, Szűcs Gréta, Újhelyi Eszter, Vajda Eszter, Váczy Lili, edző: Gulyás Erika, Hanna Loustarinen, Rohály Flóra).

Tájkerékpár

Jordán Soma (Diósgyőri TFC), Pénzes Erzsébet (Diósgyőri TFC), Tamás Bianka (Diósgyőri TFC), Viraszkó Zoltán (Diósgyőri TFC).
Edző: Nagy András (Diósgyőri TFC), Tamás Tibor (Diósgyőri TFC).

Tájfutás

Magyar Zsolt (Diósgyőri TFC), Rusvai Katalin (Diósgyőri TFC), Zsigmond Száva (Diósgyőri TFC), Zsigmond Vanda (Diósgyőri TFC).
Edző: Less Áron (Diósgyőri TFC)

Tánc

Bém Barbara (Harc és Táncművészeti SE), Gál Fruzsina (Harc és Táncművészeti SE), Hacsi Boglárka (Harc és Táncművészeti SE), Havasi Virág Nina (Harc és Táncművészeti SE), Mihalik Míra (Harc és Táncművészeti SE), Rákosi Vanessza (Harc és Táncművészeti SE), Szklenár Eszter (Harc és Táncművészeti SE), Viszokai Evelin (Harc és Táncművészeti SE).
Edző: Toronya Alexandra (Harc és Táncművészeti SE).

Thai box

Spéth Norbert Attila (Harc és Táncművészeti SE), Szakál Dániel (Harc és Táncművészeti SE), Szakolcai Martin (Harc és Táncművészeti SE).
Edző: Fábián Kristóf (Harc és Táncművészeti SE), Jászka Krisztián (Harc és Táncművészeti SE).
Teke
Csengeri István (Látássérültek B.-A.-Z. Megyei Denevér SE), Orosz Béláné (Látássérültek B.-A.-Z. Megyei Denevér SE), Sisenszki Péter (Látássérültek B.-A.-Z. Megyei Denevér SE).

Testépítés

Dikházi Tibor (AVAS Testépítők KSE).

Sakk

Korpa Bence (Diósgyőri VTK), Orosz Keve Viktor (Miskolci Kisbocsok SSE), Pribelszky Bence (Miskolci Kisbocsok SSE).
Edző: Héra Imre (Diósgyőri VTK), Vanczák Attila (Miskolci Kisbocsok SSE).

Sportlövészet

Bényei Bálint (MTTSZ Miskolci Vasutas SE), Szőlősi Simon (MTTSZ Miskolci Vasutas SE).
Edző: Bényei Ferenc (MTTSZ Miskolci Vasutas SE), Huszti Róbert (MTTSZ Miskolci Vasutas SE).

Torna

Kiss Bianka (Miskolci VSI)
Edző: Jagicza Nikolett (Miskolci VSI).

Úszás

Vécsei Réka (Miskolc VSI), Baranyi Judit (Miskolci Vízművek SC), Baranyi Mária (Miskolci Vízművek SC), Baranyi Valéria (Miskolci Vízművek SC), Furuglyás Attila (Miskolci Vízművek SC), ifj. Furuglyás Attila (Miskolci Vízművek SC), Hatvani János (Miskolci Vízművek SC), Horváth Béla (Miskolci Vízművek SC), Kőszegi Károly (Miskolci Vízművek SC), Imri Zoltánné (Miskolci Vízművek SC), Jurák Árpád (Miskolci Vízművek SC), Pásztor Róbert (Miskolci Vízművek SC), Gergely István (Mozgáskorlátozottak Akarat SE), Kontrovácz Csaba (Mozgáskorlátozottak Akarat SE), Porcs Attila (Mozgáskorlátozottak Akarat SE), Réz Róbert (Mozgáskorlátozottak Akarat SE).
Edző: Hornyák Judit (Miskolci VSI), Antal Gyula (Miskolci Vízművek SC), Lénárt György (Mozgáskorlátozottak Akarat SE).

Vízilabda

Lukács Ábel (PannErgy-Miskolci VLC), Vadovics Viktor (PannErgy-Miskolci VLC).



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter






hirdet�s