Dicséret és előléptetés a megyei kórházban

Akt.:
Dicséret és előléptetés a megyei kórházban
Miskolc – A Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban csütörtökön tartották az egészségügyben dolgozók kiemelkedő ünnepét, ahol főigazgatói dicséretet és előléptetéseket vehettek át az intézmény dolgozói.

Bejelentették: az egészségügyben dolgozók legmagasabb kitüntetésében, a Batthyány-Strattmann László-díjban részesült dr. Ökrös Ilona a Sürgősségi, Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály vezető főorvosa.

ÉM

unnepseg-05-aj


Kitüntetések, elismerések, kinevezések a Semmelweis-nap alkalmából

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház Semmelweis­-nap alkalmából kitüntetett, előléptetett dolgozói

Batthyány-Strattmann László-díj:

dr. Ökrös Ilona – intézetvezető főorvos – Sürgősségi, Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály

Főigazgatói Dicséret kitüntetés:

dr. Bodó Gabriella – főgyógyszerész – Intézeti Gyógyszertár, dr. Dénes Enikő – szakorvos – II. Belgyógyászati Osztály, Farkas Ferencné – szakrendelői koordinátor – Rehabilitációs Intézet (Szikszó), dr. Farkas László – főorvos, osztályvezető helyettes – Szülészet – Nőgyógyászati Osztály, Fialka Mónika – ápoló – II. Belgyógyászati Osztály, Homokiné Laczkó Bernadett – osztályvezető ápoló helyettes – Gyermek Intenzív és Aneszteziológiai Osztály, Hornyák Erzsébet – osztályvezető helyettes – Finanszírozási Osztály, dr. Kovács Csaba – főorvos – Reumatológiai Rehabilitációs Osztály II. (Mezőkövesd), Kovácsné Toma Mária – gazdasági ügyintéző – Szülészet-Nőgyógyászati Osztály, dr. Ludvig Zsuzsanna – főorvos – Klinikai és Intervenciós Radiológiai Centrum, Lukács Anita – adminisztrátor – Rehabilitációs Intézet (Szikszó), Magosné Bodnár Gabriella – OKJ ápoló – Központi Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály, Markovics Jánosné – részlegvezető műtősnő – Központi Műtő, Medve Lászlóné – gazdasági ügyintéző – ápolási asszisztens – Traumatológiai Osztály, Sándorné Szala Ildikó – szakasszisztens – Sebészeti Osztály, Szabadosné Hegedűs Szilvia – adminisztrátor – Fül-Orr-Gége és Fej-Nyak Sebészeti Osztály, Szebényi Jenő – intenzív terápiás ápoló – Idegsebészeti Osztály, Urbán Ferenc – munkavédelmi előadó – Foglalkozás-egészségügyi és Prevenciós Osztály, Vassné Varga Mariann – részlegvezető asszisztens – Klinikai és Intervenciós Radiológiai Centrum, dr. Velkey Imre – főorvos – Gyermek Onkohaematológiai és Csontvelő-transzplantációs Osztály, I. Belgyógyászat – Kardiológiai Osztály Szakdolgozói Kollektívája

Főigazgatói Elismerés:

Bárdos Józsefné – szakasszisztens – Csecsemő- és Gyermek­osztály, Borbély Bertalanné – szakasszisztens – Patológiai Osztály, Garabuczi Péterné, Kürtösi Istvánné, Sóvári Éva, Tóth Istvánné – szakasszisztensek – Laboratóriumi Medicina Osztály, Kondi Györgyné – műtős szakasszisztens – Központi Műtő, Kormos Istvánné – részlegvezető – Sürgősségi Betegellátó Osztály, Szűcs Péter – adminisztrátor – Gyermeksebészeti, Traumatológiai és Égési Osztály, Tóth Richárdné – OKJ ápoló – Ortopéd-Sebészeti Osztály

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamarában végzett áldozatos munkája elismeréseként elismerő oklevél:

Ignácz Magdolna – vezető asszisztens-helyettes – Klinikai és Intervenciós Radiológiai Centrum, a mezőkövesdi Mozgásszervi Rehabilitációs Központ fizioterápiás szakasszisztenseinek csoportja, Osztermann Jánosné – asszisztens – II. Rákóczi Ferenc Kórházi Intézményrész

Vezetői megbízások:

dr. Tóth István – orvosigazgató – 2016. július 1-jétől, dr. Nagy Gábor – intézetvezető főorvos – Sebészeti Intézet – 2016. július 1-jétől.

Főorvosi kinevezések:

dr. Barta Szabolcs – Klinikai és Intervenciós Radiológiai Centrum, dr. Molnár Csaba – Sürgősségi Betegellátó Osztály, dr. Pap Tímea – Klinikai és Intervenciós Radiológiai Centrum, dr. Petrás Miklós – Gyermek Onkohaematológiai és Csontvelőtranszplantációs Osztály, dr. Pleszkó Apollónia – Velkey László Gyermek­egészségügyi Központ, dr. Sándor Zsolt – Szülészet-Nőgyógyászati Osztály

Adjunktusi kinevezések, illetve adjunktusi címek:

dr. Egervári Erzsébet – Laboratóriumi Medicina Osztály, dr. Fogarasi Andrea – Reumatológiai Rehabilitációs Osztály II., dr. Gárdus Dénes – II. Belgyógyászati Osztály, dr. Kelen Mária – Koraszülött-Újszülöttpathológiai Osztály, dr. Koncz Júlia – Gyermeksebészeti, Traumatológiai és Égési Osztály, dr. Liktor Balázs – Fül-Orr-Gége és Fej-Nyak Sebészeti Osztály, dr. Nagy Dávid – Idegsebészeti Osztály, dr. Pauleczki Annamária – Gyermek Onkohaematológiai és Csontvelőtranszplantációs Osztály, dr. Román Éva – Fül-Orr-Gége és Fej-Nyak Sebészeti Osztály, dr. Szabó Szabolcs – Traumatológiai Osztály (adjunktusi cím), dr. Székely Ádám – Idegsebészeti Osztály, dr. Tóth Béla – Klinikai és Intervenciós Radiológiai Centrum, dr. Vincze Balázs – Sebészeti Osztály

A Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórházban rendezett Semmelweis-napi kitüntetettek, díjazottak

Semmelweis-díj:

dr. Horváth Éva

Főorvosi cím:

dr. Bozsó Ferenc Ádám

Adjunktusi cím:

dr. Csilek András, dr. Okszimec Valentina, dr. Szlivka Anna

Kiváló Egészségügyi Szakdolgozó:

Sarkadi Erzsébet pszichiátriai szakápoló, pszichiátria; Németh Mária laboratóriumi asszisztens, Központi Laboratórium; Csapóné Sveda Andrea főnővér, Légzőszervi Rehabilitáció

Igazgatói dicséret:

Bódiné Kondora Zsuzsanna OKJ-s szülésznő, Szülészet-Nőgyógyászat; Skarupa Hajnalka főnővér, Tüdőgyógyászat; Baloghné Tóth Tünde diplomás ápoló, KAIBO; dr. Tamáska Péter főorvos II. Belgyógyászat; Bárdosné Tóth Andrea endokrinológiai asszisztens, Diósgyőri Rendelőintézet; Braskó-Mészáros Anett gyógytornász, Önálló Fizioterápiás Osztály; Tolnai László adminisztrátor Pszichoterápiai Rehabilitáció; dr. Szojka Klára vezető főgyógyszerész, intézeti gyógyszertár; dr. Kovács Ferenc főorvos rendelőintézeti sebészet

Kiváló Kórházi Dolgozó:

Zoltayné Pásztor Katalin munkaügyi előadó, HR Főosztály; Baloghné Vaszil Judit kertész, Beruházási és Üzem, Főosztály; Pardi Tiborné adminisztrátor, Mozgásszervi Rehabilitáció; Csőrsz Éva szakács, Élelmezés

Kiváló Munkacsoport:

Központi Diétás Szolgálat; Betegszállító Szolgálat

Önkormányzati díjak:

Magyar Orvosi Kamara Fogorvosi Tagozata:

dr. Fürjes László fogorvos

Alapellátásban Praktizáló Orvosok Szövetsége:

Házi gyermekorvos: dr. Csáki Aranka

Praktizáló Orvosok Szövetsége:

Háziorvos: dr. Kázár Ágnes

MVHR Egyesülés:

dr. Görgei Tibor

Miskolci Egészségfejlesztési Intézet:

Villás Zsoltné védőnő

Borsod Mentő Betegszállító Szolgálat jutalmazott munka­társai:

Novák Marianna központi bázis állomásvezető; Gitta Gyuláné elszámolási, ellenőrzési csoportvezető; Nagy Ferenc, járműjavító bázis, vezető főszerelő

AA-MED jutalmazott munkatársai:

Csók Erika röntgenasszisztens, Fésüsné Eördög Andrea röntgenasszisztens




További hírek a Miskolc hírei kategóriából