Az NB III Keleti csoport 2017/18-as évadának tavaszi órarendje

Akt.:
Putnok vs. Tiszaújváros - Illusztráció
Putnok vs. Tiszaújváros - Illusztráció
A labdarúgó NB III Keleti csoport 2017/18-as évad tavaszi idényének órarendje.

17. forduló (március 3-4)

Sz, 14.30: Tiszafüredi VSE – Jászberényi FC
Sz, 14.30: Balassagyarmati VSE – Monori SE
Sz, 14.30: Termálfürdő Tiszaújváros – Nyírbátori FC
Sz, 14.30: Cigánd SE – Putnok FC
Sz, 14.30: Debreceni EAC – Füzesgyarmati SK
V, 14.30: Erzsébetvárosi SMTK – Tállya KSE
V, 14.30: Gyöngyösi AK – Diósgyőri VTK tartalék
V, 14.30. STC Salgótarján – MTK Budapest tartalék

18. forduló (március 10-11.)

Sz, 14.30: Nyírbátori FC – Cigánd SE
Sz, 14.30: Monori SE – Termálfürdő Tiszaújváros
Sz, 14.30: Debreceni EAC – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 14.30: Putnok FC – Füzesgyarmati SK
V, 14.30: MTK Budapest tartalék – Balassagyarmati VSE
V, 14.30: Jászberényi FC – STC Salgótarján
V, 14.30: Diósgyőri VTK tartalék – Tiszafüredi VSE
V, 14.30: Tállya KSE – Gyöngyösi AK

19. forduló (március 17-18.)

Sz, 15.00: Füzesgyarmati SK – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 15.00: Gyöngyösi AK – Debreceni EAC
Sz, 15.00: Tiszafüredi VSE – Tállya KSE
Sz, 15.00: Balassagyarmati VSE – Jászberényi FC
Sz, 15.00: Cigánd SE – Monori SE
Sz, 15.00: Putnok FC – Nyírbátori FC
V, 15.00: STC Salgótarján – Diósgyőri VTK tartalék
V, 15.00: Termálfürdő Tiszaújváros – MTK Budapest tartalék

20. forduló (március 24-25.)

Sz, 15.00: Tállya KSE – STC Salgótarján
Sz, 15.00: Debreceni EAC – Tiszafüredi VSE
Sz, 15.00: Nyírbátori FC – Füzesgyarmati SK
V, 14.00: Monori SE – Putnok FC
V, 16.00: MTK Budapest tartalék – Cigánd SE
V, 16.00: Jászberényi FC – Termálfürdő Tiszaújváros
V, 16.00: Diósgyőri VTK tartalék – Balassagyarmati VSE
V, 16.00: Erzsébetvárosi SMTK – Gyöngyösi AK

21. forduló (március 31.-április 1.)

Sz, 16.00: Füzesgyarmati SK – Gyöngyösi AK
Sz, 16.00: Tiszafüredi VSE – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 16.00: STC Salgótarján – Debreceni EAC
Sz, 16.00: Balassagyarmati VSE – Tállya KSE
Sz, 16.00: Cigánd SE – Jászberényi FC
Sz, 16.00: Nyírbátori FC – Monori SE
V, 16.00: Termálfürdő Tiszaújváros – Diósgyőri VTK tartalék
V, 16.00: Putnok FC – MTK Budapest tartalék

(22. forduló április 7-8.)

Sz, 16.00: Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros
Sz, 16.00: Debreceni EAC – Balassagyarmati VSE
Sz, 16.00: Gyöngyösi AK – Tiszafüredi VSE
Sz, 16.00: Monori SE – Füzesgyarmati SK
V, 16.00: Diósgyőri VTK tartalék – Cigánd SE
V, 16.00: Erzsébetvárosi SMTK – STC Salgótarján
V, 16.00: MTK Budapest tartalék – Nyírbátori FC
V, 16.00: Jászberényi FC – Putnok FC

23. forduló (április 14-15.)

Sz, 16.00: Füzesgyarmati SK – Tiszafüredi VSE
Sz, 16.00: STC Salgótarján – Gyöngyösi AK
Sz, 16.00: Balassagyarmati VSE – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 16.00: Termálfürdő Tiszaújváros – Debreceni EAC
Sz, 16.00: Cigánd SE – Tállya KSE
Sz, 16.00: Nyírbátori FC – Jászberényi FC
V, 16.00: Putnok FC – Diósgyőri VTK tartalék
V, 16.00: Monori SE – MTK Budapest tartalék

24. forduló (április 21-22.)

Sz, 16.30: Debreceni EAC – Cigánd SE
Sz, 16.30: Gyöngyösi AK – Balassagyarmati VSE
Sz, 16.30: Tiszafüredi VSE – STC Salgótarján
Sz, 16.30: Tállya KSE – Putnok FC
V, 16.30: Erzsébetvárosi SMTK – Termálfürdő Tiszaújváros
V, 16.30: Jászberényi FC – Monori SE
V, 16.30: Diósgyőri VTK tartalék – Nyírbátori FC
V, 16.30: MTK Budapest tartalék – Füzesgyarmati SK

25. forduló (április 28-29.)

Sz, 16.30: Füzesgyarmati SK – STC Salgótarján
Sz, 16.30: Balassagyarmati VSE – Tiszafüredi VSE
Sz, 16.30: Cigánd SE – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 16.30: Putnok FC – Debreceni EAC
Sz, 16.30: Nyírbátori FC – Tállya KSE
V, 11.00: MTK Budapest tartalék – Jászberényi FC
V, 16.30: Termálfürdő Tiszaújváros – Gyöngyösi AK
V, 16.30: Monori SE – Diósgyőri VTK tartalék

26. forduló (május 5-6.)

Sz, 17.00: Gyöngyösi AK – Cigánd SE
Sz, 17.00: Tiszafüredi VSE – Termálfürdő Tiszaújváros
Sz, 17.00: STC Salgótarján – Balassagyarmati VSE
Sz, 17.00: Tállya KSE – Monori SE
Sz, 17.00: Debreceni EAC – Nyírbátori FC
V, 17.00: Diósgyőri VTK tartalék – MTK Budapest tartalék
V, 17.00: Erzsébetvárosi SMTK – Putnok FC
V, 17.00: Jászberényi FC – Füzesgyarmati SK

27. forduló (május 12-13.)

Sz, 17.00: Füzesgyarmati SK – Balassagyarmati VSE
Sz, 17.00: Termálfürdő Tiszaújváros – STC Salgótarján
Sz, 17.00: Cigánd SE – Tiszafüredi VSE
Sz, 17.00: Putnok FC – Gyöngyösi AK
Sz, 17.00: Nyírbátori FC – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 17.00: Monori SE – Debreceni EAC
V, 17.00: MTK Budapest tartalék – Tállya KSE
V, 17.00: Jászberényi FC – Diósgyőri VTK tartalék

28. forduló (május 19-20.)

Sz, 17.00: Tállya KSE – Jászberényi FC
Sz, 17.30: STC Salgótarján – Cigánd SE
Sz, 17.30: Balassagyarmati VSE – Termálfürdő Tiszaújváros
Sz, 17.30: Gyöngyösi AK – Nyírbátori FC
Sz, 17.30: Tiszafüredi VSE – Putnok FC
V, 17.30: Debreceni EAC – MTK Budapest tartalék
V, 17.30: Erzsébetvárosi SMTK – Monori SE
V, 17.30: Diósgyőri VTK tartalék – Füzesgyarmati SK

29. forduló (május 27.)

V, 11.00: MTK Budapest tartalék – Erzsébetvárosi SMTK
V, 17.30: Füzesgyarmati SK – Termálfürdő Tiszaújváros
V, 17.30: Cigánd SE – Balassagyarmati VSE
V, 17.30: Putnok FC – STC Salgótarján
V, 17.30: Nyírbátori FC – Tiszafüredi VSE
V, 17.30: Monori SE – Gyöngyösi AK
V, 17.30: Jászberényi FC – Debreceni EAC
V, 17.30: Diósgyőri VTK tartalék – Tállya KSE

30. forduló (június 3.)

V, 17.30: Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE
V, 17.30: Debreceni EAC – Diósgyőri VTK tartalék
V, 17.30: Erzsébetvárosi SMTK – Jászberényi FC
V, 17.30: Gyöngyösi AK – MTK Budapest tartalék
V, 17.30: Tiszafüredi VSE – Monori SE
V, 17.30: STC Salgótarján – Nyírbátori FC
V, 17.30: Balassagyarmati VSE – Putnok FC
V, 17.30: Tállya KSE – Füzesgyarmati SK



Cigánd.
BOON.HU






hirdetés