A rally2-esek közül Szommer volt a leggyorsabb, őt Puskádi, Hevesi és Kolencsik követte.

6. Matos, Répás (BMW 318 is)

Nem hivatalos eredmény.

A második kör

5.     gyorsasági szakasz: Bükkszentlászló-Bükkszentkereszt (6,91 km)

A második körre már csak 40 páros maradt „csatában”. KurtosRóberték és NieszFerencék is megismételték az előző körben teljesített eredményüket, ismét a leggyorsabbak voltak. Mindketten javítottak az első gyorson elért eredményükön, Kurtos 13, Niesz pedig 9 másodpercet. Az N csoportban Puskádi ismét gyorsabb volt Szommernél, 12 másodpercre gyarapította ezzel eddigi előnyét. A Hevesi-Bauer kettős elvesztette az első körben megszerzett abszolút harmadik helyét, miután csak tizennyolcadikként ért célba.

Az N2 géposztályban GuziJános kiesése után az újonc SzabóGergely átvette a vezetést, megelőzve MészárosLászlót és KurtosRóbertet.

6.     gyorsasági szakasz: Sáta-Ózd (7,05 km)

A Puskádi-Takács duó csak ötödik időt autózott, ezzel az eddig megszerzett előnyét 6,7 másodpercre csökkentette a Szommer-Hosszu páros előtt.

Az F csoport első négy helyén nem történt változás, továbbra is Bedő Gáborék vezetik a csoportot, bár Niesz Feriék 3,6 másodperccel rövidebb idő alatt értek célba a 7 kilométeres sátai gyorsaságin.

Az A7 géposztály vezető helyét a BMW-vel versenyző Matos Márton vette át, Rácz Tamás és Gáspár Rezső előtt.

7.     gyorsasági szakasz: Királd-Sajómercse (20,82 km)

Kurtos Róbert és László István harmadjára is leggyorsabbként ért célba, Szommer István és Hosszu Zoltán ezúttal 27 másodperccel előzte meg Puskádit és navigátorát, Takács Andrást, így a verseny abszolút értékelésében is megelőzték ellenfelüket.

Bedő Gábor az utolsó előtti gyorsaságin 22,5 másodpercet kapott Niesz Ferenctől, de a Subaruval versenyző Niesz-Kelemen kettősre még így is 9,9 másodperc hátrány leküzdése vár az utolsó gyorsasági szakaszon.

8.     gyorsasági szakasz: Parasznya-Lyukóbánya (5,48 km)

Az utolsó gyorsasági szakaszon a Szommer-Hosszu duó 20,3 másodperces előnnyel állt rajthoz, amelyből az 5,48 kilométer végére 11 másodperc maradt, de az első helyet még így sem tudta elvenni tőlük a szakaszon harmadikként célba érő Puskádi-Takács kettős. Kurtos ezúttal „csak” a második leggyorsabb lett. HevesiIstván ezen a gyorsaságin abszolút első időt ment, ezzel az időeredménnyel visszaszerezte az abszolút harmadik és az A6 géposztály első helyét KolencsikBalázstól, aki mindössze 1 tizedmásodperccel csúszott le a dobogóról.

Az F csoport mezőnye a felére fogyatkozott a 8. gyorsasági szakasz végére. A Bedő-Bedő páros első helyét igazából senki nem veszélyeztette, bár NieszFerenc és KelemenKrisztián mindent megtett az ügy érdekében, és az előző három gyorshoz hasonlóan ezt is megnyerték.