„Büntetőt hibázunk, ziccerek sokaságát hagyjuk ki és kikapunk az utolsó percben!”

„it vétettünk a sorsnak? Nem értem!”
Miskolc – A labdarúgó megyei II. Közép csoportjának 25. fordulójában szombaton négy mérkőzést játszottak szombaton.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Közép csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Sajószöged – Emőd 3-0 (0-0)

Sajószöged, 200 néző. V.: Molnár G.

Sajószöged: Hornyák – Tóth, Kiss, Bandorák, Gulyás (Migyu), Pásztor, Fekete, Farkas (Rozgonyi), Kondor (Bolykó), Sebők (Antal), Dobó. Edző: Antal József.

Emőd: Czimbalmos – Szabó (Rémiás), Fróna, Vass, Petruska, Ficsor, Fekete, Németh, Reményi, Hriczó, Hocza. Edző: Vass László.

G.: Antal, Fekete, Rozgonyi. Jók: az egész csapat ill. mindenki. Ifi: 2-3

Antal József: – Ma hiányzott belőlünk a frissesség és a kreativitás. Akarattal és küzdőszellemmel győztünk. A végére felőröltük a vendégeket egy sportszerű és jó mérkőzésen!

Vass László: – 80 percig jól játszottunk. Utána az első gól padlóra küldött bennünket. Erőben és létszámban elfogytunk a végére. Nem tudjuk átlépni az árnyékunkat. Az eredmény túlzott.

Nyékládháza – Tibolddaróc 2-1 (1-1)

Mályi,70 néző. V.: Németh Z.

Nyékládháza: Lakatos – Kaczvinszki, Varga, Verbovszki, Csipi, Kuzma, Tóth, Sipos (Farkas), Burai, Lengyel (Ganyi), Bodnár. Edző: Szlifka Miklós.

Tibolddaróc: Bukta – Hallai, Huszár, Tóth (Nagy), Molnár (Sályi), Holicskó G., Lukács (Balázs), Görzsöny, Holicskó Gy., Pásztor (Bereznay), Varga. Edző: Szűcs Levente.

G.: Lengyel, Burai, ill. Holicskó Gy. Jók: Csipi, Kaczvinszki, Bodnár, Burai, ill. az egész csapat. Ifi: 6-0.

Szlifka Miklós: – Gyenge játékkal sikerült a 3 pontot megszerezni.

Szűcs Levente: – Mit vétettünk a sorsnak? Nem értem! Büntetőt hibázunk, ziccerek sokaságát hagyjuk ki és kikapunk az utolsó percben. Nem ezt érdemelné a csapat!

Tiszakeszi – Kisgyőr 9-0 (6-0)

Tiszakeszi, 150 néző. V.: Farkas.

Tiszakeszi: Zselenák (Potyka) – M. Varga Cs., (Nagy) Molnár (Bartók), Török, Szabó (Bak), Farkas, Tamás, Rémiás, Gaál (Koczka), Egyed, Soltész. Edző: Molnár János.

Kisgyőr: Batári – Bari, Török, Orgován (Schmidt), Farkas, Burai, Kékedi, Balogh, Sramkó (Vitárius), Kolompár, Gibók. Edző: Toperczer Tibor.

G.: Egyed (2), Gaál (2), Farkas (2), Tamás (2), Bak. Jók: az egész csapat, ill. Török. Ifi:4-1.

Molnár János: – Az elején idegesen és kapkodva játszottunk, de az első gól után megnyugodtunk. Nagyon szép
találatokat szereztünk. Remélem kielégítettük az ínyenc szurkolóinkat is ezzel a győzelemmel!

Toperczer Tibor: – Nem voltunk egy súlycsoportban.

Ónod – Mezőcsát 2-0 (0-0)

Muhi, 60 néző. V.: Tarjányi.

Ónod: Pető – Takács, Horváth Zs., Huszár, Nagy, Tricskó, Stoff, Krajnyák, Svéda (Szalina), Bukta, Horváth N. (Zemlényi) Edző: Kalmár Nándor.

Mezőcsát: Bene – Csetkó, Balázs, Tekse, Nagy, Farkas, Vadász, Pelyhe, Balázs, Tarnóczi, Paczók. Edző: Szűcs Géza.

G.: Bukta, Bene (öngól). Jók: az egész csapat ill. mindenki. Ifi: 3-4.

Kalmár Nándor: – Gratulálok csapatomnak a győzelemhez, amit már megérdemelt. Remélem a bajnokság végéig még belefér pár győzelem.

Szűcs Géza: – Ebben a meccsben annyi pozitívum volt, hogy teljes létszámmal kiálltunk. A pálya katasztrofális. Köszönöm mindenkinek a részvételt. Az ifinek gratula is jár!